۰
سلیمانی:

روز به روز فضا برای ترویج معارف اهل بیت(ع) فراهم‌تر می‌شود

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دهه كرامت

رئیس شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت گفت: جشن‌های «سایه‌سار کریمه» با الهام از جشن‌های «زیر سایه خورشید» در حال برگزاری است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدرضا ارباب سلیمانی گفت: آستان قدس رضوی در طول هشت سال گذشته به خوبی توانسته است از عهده برگزاری جشن‌های دهه کرامت برآید و عملکرد خوب آن آستان، الگویی برای آستان حضرت معصومه سلام الله علیها شد تا امسال مجموعه جشن‌هایی را با عنوان «سایه سار کریمه» در 9 استان و 5 کشور خارجی راه اندازی کنند.

دبیر ستاد کانون‌های مساجد کشور با بیان این‌که روز به روز فضا برای ترویج معارف اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام فراهم‌تر می‌شود، اظهار کرد: به منظور گرامی داشت دهه کرامت و ایجاد فضای شور و نشاط معنوی و ترویج معارف رضوی، امسال ضمن نامگذاری روزهای دهه کرامت و انتخاب شعار محوری برای این دهه، حدود 31 سازمان و نهاد در برگزاری جشن‌ها مشارکت دارند.

ارباب سلیمانی با تأکید بر این مطلب که یک عطش معنوی در دنیای پرغبار امروز برای ترویج معارف الهی و شناخت الگوهای برجسته بشری وجود دارد، گفت: خوشبختانه یک فضای همدلی و همزبانی برای اعتلای پرچم مقدس رضوی در داخل و خارج کشور فراهم شده و تلاش خواهیم کرد در مقابل تبلیغات سوئی که تحت عنوان اسلام هراسی می‌شود، مبانی ناب شیعی را به دنیا معرفی کنیم.

وی گفت: در مقابل تحرکات ناجوانمردانه وهابیت، تمسک به قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام نقطه مشترک جهان اسلام است و اگر محوریت این دو را رعایت کنیم، خواهیم توانست با زبانی مشترک با دنیا سخن بگوییم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.