چه چیزی باعث درگذشت آیت الله مهدوی کنی شد؟/ پاسخ ابراهیمی را ببینید

آیت الله مهدوی کنی پس از حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی در 14 خرداد سال گذشته، به علت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده، به کما رفت و در 29 مهرماه در سن 83 سالگی دارفانی را وداع گفت.

چه چیزی باعث درگذشت آیت الله مهدوی کنی شد؟/ پاسخ ابراهیمی را ببینیدآیت الله مهدوی کنی پس از حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی در 14 خرداد سال گذشته، به علت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده، به کما رفت و در 29 مهرماه در سن 83 سالگی دارفانی را وداع گفت.

به گزارش خبرآنلاين، حجت الاسلام حسين ابراهيمي عضو جامعه روحانيت مبارز که مهمان کافه خبر بود، از جزئياتي خبر داد که عامل سکته قلبي آيت الله مهدوي کني شده بود. از سوالي که در حرم حضرت معصومه از او پرسيده شده بود تا دلگيري متوفي از گروه هاي اصولگرايي که به نصايح وي عمل نکردند.

به گفته وي فردي در قم از آيت الله مهدوي کني سوالي مي کند و اگر چه آن مرحوم ابا داشته به سوال درباره اشخاص پاسخ بدهد، او آنقدر سوالش را تکرار مي کند که حال آيت الله مهدوي کني بد مي شود و به بيمارستان منتقل مي شود و روز بعد سکته مي کند. اصولگرايان هم که به نصايح وي براي وحدت در انتخابات رياست جمهوري 92، بي توجهي مي کنند، باعث رنجش خاطر نامبرده مي شوند. اما نتيجه انتخابات رياست جمهوري وي را خوشحال کرده بود. مشروح سخنان وي را در اين ويدئو ببينيد. 

 

 

 

 

 

 

2927

 

کد N929927