شکوری راد:

قطعا در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور می یابیم

انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم

دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی اعلام کرد که در انتخابات آتی ما قطعا شرکت خواهیم داشت و دستاورد درخشانی را رقم خواهیم زد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی شکوری راد در اولین سخنرانی خود پس از انتخاب دبیرکل و نشستن بر صندلی ریاست شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی اظهار کرد:کاری که در مجموعه حزب اتحاد ملت ایران اسلامی انجام می گیرد استفاده از یک حق طبیعی است .برای رسیدن به ساز کامیابی باید مضیقه ها را تحمل کرد و پشت سر گذاشت. ما اکنون دستاوردهای بزرگی داریم که باید آنها را پاس بداریم این جمع حاصل یک سیاست ورزی مشترک است.

وی ادامه داد: تجربه اصلاحات تجربه گرانسنگی است که در طی تهاجمی که در دولت گذشته که علیه آن صورت گرفت همچنان پایدار باقی مانده است. ما دستاوردهای زیادی به همت رهبر اصلاحات به دست آورده ایم که سرمایه های ما محسوب می شوند.وجوه و جلوه های واقعی ما اکنون ، قانون گرایی اصلاح طلبی و میزان بودن رای ملت است و در این راه و برای رسیدن به این منظور فشار زیادی را تحمل کرده ایم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: همراهان زیادی از ما رنج حصر و حبس را تحمل کردند و ما از آنها تشکر می‌کنیم و قدر فشارهایی که تحمل کردند را می دانیم.از اعضای محترم کنگره تشکر می‌کنم که این فرصت را فراهم کردند که در خدمت‌شان باشم.اکنون من امیدوارم لایق باشم و بتوانم انتظارات اعضا را برآورده کنم و در این راه نیاز به یاری همه همراهان و عزیزان در تهران و شهرستان است. بنده باید توانایی شما را با هم هماهنگ کنم. با اتحاد و همدلی همه اعضا بتوانیم این کار را انجام دهیم.

شکوری راد در ادامه این سخنان با اشاره به اتفاقات نخستین کنگره این حزب نیز گفت: از خانم منصوری که او را از خود شایسته‌تر می دانم نیز تشکر می کنم. ایشان با تواضع مسئولیت دبیرکلی را به گردن من انداختند و من بابت اینکه ایشان تواضع به خرج دادند از ایشان تشکر می کنم. خانم منصوری جزو ذخایر حزبی و سیاسی کشور هستند که خود را اثبات کرده اند. در سازو کارهای آینده خانم بیشتری مسئولیت های خطیر را بر عهده بگیرند.

وی در ادامه سخنانش نیز گفت: ما نظامی برآمده از یک انقلاب بزرگ داریم که بر پایه جمهوریت و اسلامیت برپاست و مجموعه ما از هر دو پاسداری می‌کند و این رسالت ماست.

همچنین این فعال سیاسی اصلاح طلب از انتخابات سال 1392 به عنوان یک گشایش یاد کرد و گفت: از مشارکت سیاسی در انتخابات 92 راضی هستیم و امیدواریم گشایش های زیادی را برای ما فراهم کند و فضای گفت‌وگوهای داخلی بیش از پیش فراهم شود. گفت‌وگو با کسانی که ممکن است قدرت داشته باشند و از ارکان نظام باشند.ما مخالف هیچیک از ارکان نظام نیستیم و همه را به رسمیت می‌شناسیم و با آنها گفت‌وگو می کنیم و دست همکاری به سوی همه آنهایی که منشا اثرند دراز می‌کنیم.

وی اضافه کرد:این کنگره نمادی از گشایش بیشتر است و کسانی که به ما فرصت ایجاد حزب داده اند ما با آنها تعامل می کنیم و این کار برای منافع ملی و کشور است.افتخار این جمع این است که منافع ملی را در همه حال پاس خواهد داشت. جمع ما با عبور از گذشته ها به آینده فکر می کند. آینده‌ای که فردای بهتری برای ملت دارد.ما در این مسیر دست یاری به یکدیگر داده ایم و به همه شهروندان نیز.در انتخابات آتی ما قطعا شرکت خواهیم داشت و دستاورد درخشانی را رقم خواهیم زد. به امید آن روز.

انتهای پیام

کد N929149