ادامه رسیدگی به تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در کمیسیون شوراها

كميسيون شوراها و امور داخلي

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در جلسات هفته آینده خود به ادامه بررسی روند تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران می پردازد.

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در جلسات هفته آینده خود به ادامه بررسی روند تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران می پردازد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) ، اعضای این کمیسیون ضمن بررسی این موضوع ، رسیدگی به شور دوم طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس و طرح اصلاح ماده 3 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی را در دستور کار دارند.

طرح شورای عالی استان ها در خصوص الحاق یک تبصره به ماده 15 و بند 3 ماده 28 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز به بررسی طرح ماده 3 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و طرح اصلاح ماده 13 قانون مالیات بر ارزش افزوده می پردازد.

بررسی مسائل و مشکلات صنعت آلومینیوم و رسیدگی به وضعیت صنعت خودرو و صنایع وابسته و مشکلات قطعه سازان استان اردبیل در دستور کار اعضای کمیسیون صنایع قرار دارد.

به گزارش ایسنا، کمیسیون عمران نیز نشست مشترکی با اتحادیه قطارهای شهری خواهد داشت.

اعضای این کمیسیون همچنین روش های باروری ابر و کنترل آلاینده های ریزگرد را نیز بررسی می‌کنند.

همچنین وزیر راه و شهرسازی با حضور در جلسه کمیسیون عمران موضوع تقاضای تحقیق وتفحص از شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور را مورد بررسی قرار می‌دهد.

اعضای کمیسیون عمران همچنین با حضور آخوندی به ادامه بررسی تقاضای استیضاح او می پردازند.

انتهای پیام

کد N928431