حضور وزرای کار و بهداشت در کمیسیون بهداشت مجلس

كميسيون بهداشت و درمان مجلس,وزير بهداشت درمان و آموزش پزشکي,وزارت بهداشت

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی جهت پاسخگویی به سوال محمد صالح جوکار و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت پاسخگویی به سوال 14 تن از نمایندگان در کمیسیون بهداشت مجلس حاضر می‌شوند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن میزبانی از این دو وزیر به ادامه بررسی طرح ممنوعیت تجویز داروهای خارج از فهرست رسمی دارویی ایران و طرح نقل و انتقال حق بیمه یا بازنشستگی می‌پردازند.

معاون بهداشتی وزارت بهداشت و مسئولین صندوق های بیمه گر در خصوص سلامت روان جامعه و چگونگی تامین هزینه های درمانی بیماران به کمیسیون بهداشت گزارش می‌دهند.

کارگروه ویژه این کمیسیون نیز به ادامه بررسی راهکارهای اجرایی در جهت کاهش تقاضا و مصرف مواد مخدر در کشور می پردازند.

به گزارش ایسنا،‌ کمیسیون انرژی مجلس نیز اساس نامه شرکت ملی نفت ایران را با حضور مسئولین و کارشناسان وزارت نفت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس موردبررسی قرار می‌دهد.

کارگروه نفت ، گاز و پتروشیمی این کمیسیون نیز درباره رفع مشکلات جایگاه‌داران پمپ بنزین با حضور مسئولین وزارت نفت،‌ کانون انجمن های صنفی جایگاه داران پمپ بنزین ،‌سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، دیوان محاسبات ،‌سازمان بازرسی کل کشور و مرکز پژوهش های مجلس تصمیم گیری می‌کند.

کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نیز در جلسات هفته آینده خود به طرح اصلاح قانون استفاده متوازن از امکانات کشور برای ارتقای سطح مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین لایحه حفاظت ، احیا و مدیریت تالاب های کشور رسیدگی می‌کند.

اعضای این کمیسیون همچنین ضمن میزبانی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارش عملکرد برنامه ها و وضعیت درآمدهای پیش بینی شده برای این وزارتخانه در بودجه سال 1394 را مورد بررسی قرار می‌دهند.

رئیس و معاونین سازمان تامین اجتماعی نیز درباره برنامه ها ، مشکلات و نارسایی های منابع مالی این سازمان گزارشی به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه ارائه می‌کنند.

انتهای پیام

کد N928382