عارف: با اتحاد ملت همکاری می کنیم/ امید ایرانیان لیست نمی دهد

ایرنا نوشت:

 رییس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه تشکیلات متبوعش به عنوان اتاق فکر برای اصلاحلات گام بر می دارد، گفت: بنیاد با حزب اتحاد ملت ایران اسلامی همکاری خواهد کرد.
محمدرضا عارف روز پنجشنبه در حاشیه نخستین کنگره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بنیاد امید ایرانیان به عنوان اتاق فکر برای اصلاح طلبان حضور دارد و به طور حتم با حزب اتحاد ملت ایران اسلامی که از اصلاح طلبان هستند نیز همکاری می کند.
وی ادامه داد: جایگاه بنیاد امید ایرانیان به عنوان اتاق فکرتمام تلاش خود را برای موفقیت حزب اتحاد ملت ایران اسلامی خواهد کرد.
رییس بنیاد امید ایرانیان در پاسخ به این پرسش که بنیاد چه نوع فعالیت انتخاباتی در آینده خواهد داشت و چگونه در انتخابات شرکت خواهد کرد؟ گفت: بنیاد لیست انتخاباتی نمی دهد و در برنامه های آن نیز ارائه لیست مد نظر نیست اما اعضای بنیاد در تشکل های مختلف حضور دارند و فعال هستند و در انتخابات نیز فعالیت می کنند.
عارف همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر ایتکه آیا اصلاح طلبان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی حضور خواهند یافت؟ گفت: اصلاح طلبان با تمام توان در این دوره حضور می یابند.

2929

کد N927838