انصاری راد در گفتگو با مهر:

دفاتر استانی حزب اتحاد ملت فعال می‌شود/ همکاری با شورای هماهنگی

سیاسی

رئیس کمیته برگزاری کنگره حزب اتحاد ملت ایران با بیان اینکه قصد داریم در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات حضور داشته باشیم، گفت: پس از اخذ پروانه دائم دفاتر استانی حزب را فعال می‌کنیم.

غلامرضا انصاری راد رئیس کمیته برگزاری کنگره حزب اتحاد ملت ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حزب اتحاد ملت قرار است دفاتر استانی خود را فعال کند، اظهار کرد: پس از اینکه شورای مرکزی حزب انتخاب شد و وزارت کشور پروانه دائم را اخذ کردیم دفاتر استانی خود را فعال می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از اعضای حزب مشارکت در شورای مرکزی و بدنه حزب اتحاد ملت ایران حضور خواهند داشت گفت: کسانی که اساسنامه و مرامنامه ما را بپذیرند و منع قانونی برای فعالیت نداشته باشند می‌توانند در حزب اتحاد ملت حضور داشته باشند.

عضو ارشد حزب اتحاد ملت ایران با بیان اینکه قصد داریم در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات حضور داشته باشیم و با این شورا همکاری کنیم گفت: حزب اتحاد ملت ایران هم اکنون در شورای مشورتی اصلاح‌طلبان نیز حضور دارد.

گفتنی است حزب اتحاد ملت ایران که سال گذشته موجودیت خود را اعلام کرد، جمعی از چهره های سابق حزب مشارکت را در خود جای داده است. این حزب اردیبهشت ماه سال جاری مجوز کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را گرفت و قرار است پس از برگزرای اولین کنگره و انتخاب شورای مرکزی پروانه فعالیت خود را از وزارت کشور کسب کند.