بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت سالروز کودتای 28 مرداد

جامعه اسلامي مهندسين,كودتاي 28 مرداد

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت سالروز کودتای 28 مرداد 1332 بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

وقتی که شیاطین و در رأس آنها شیطان بزرگ در طول تاریخ مقابله با عزت طلبی و آزادی خواهی ملّت ایران، همه تلاش خود را برای استضعاف و استعمار این ملّت بزرگ بکار می گیرند، حافظه تاریخی این ملّت تمامی این دشمنی ها را ثبت و ضبط نموده و ژست حمایت ازحقوق بشرآنان را به تمسخر می گیرد.

امروز و با گذشت بیش از شصت سال از کودتای ننگین انگلیسی – آمریکایی 28 مرداد سال 1332 ، هر روز بیش از پیش ماهیّت استکباری و ضد مردمی دشمنان ملت ایران آشکار می شود و اگرچه شیوه های برخورد آنها تغییر می کند لکن دشمن، همان دشمن است و ذره ای از دشمنی اش کاسته نشده است.

امروز باور و اعتقاد این ملّت بزرگ ، دشمنان ایران را وادار به مذاکره می کند و وقتی بزرگترین دستاوردهای ایران را مشاهده می کنند و پروژه های مختلف کودتا، فتنه، حمله نظامی، تحریم اقتصادی و . . . نمی تواند خللی در عزم راسخ ایرانیان پدید آورد و ملّت ما با وحدت کلمه، ایمان و توکل بر ذات اقدس الهی و تبعیت از رهبری و پشتیبانی از ولایت فقیه، نقشه های آنان را نقش برآب می کند، دست تمنّای مذاکره دراز می کنند و در خفا و آشکاربه نقش بی بدیل ایران اسلامی در معادلات منطقه ای اشاره می کنند. اما دشمنان ایران چون خوی استکباری دارند، هر از چند گاهی از روی جهالت برای این ملّت بزرگ چنگ و دندان تیز میکنند .

جامعه اسلامی مهندسین، به عنوان تشکلی که حرکت برمدارعزّت و اقتدار ایران اسلامی را نقشه راه خود ساخته ، ضمن یادآوری مجدد کودتای ننگین 28 مرداد 1332به عنوان یکی از هزاران نمونه دشمنی استکباربا ملّت ایران، بر لزوم هوشیاری همه آحاد جامعه تأکید نموده و وحدت حول محور ولایت فقیه را سدّ محکم مقابله با توطئه های استکبار می داند وازهمه مسئولین محترم و مردم شریف ایران می خواهد تا با در نظرداشتن شعار مدبّرانه سال همدلی و همزبانی ملت و دولت، خواب منادیان دروغین آزادی و دشمنان واقعی استقلال وعزت ایران را آشفته نمایند که این توصیه خدای متعال درکلام روحبخش قرآن است که فرموده : فَاعْتَبِرُوا یَا أُولِی الْأَبْصَارِ.

انتهای پیام

کد N926658