ترکیب اولیه کمیسیون ویژه بررسی برجام مشخص شد

مجلس شوراي اسلامي,برجام

ترکیب اولیه کمیسیون ویژه برجام یا همان برنامه جامع اقدام مشترک حاصل از توافق وین میان ایران و گروه 1+5 در جلسه صبح امروز (چهارشنبه) فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

عباسعلی منصوری آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون اصولگرایان مجلس، گفت: بر اساس توافق گذشته در مجلس قرار شد هر کدام از فراکسیون‌های غالب مجلس یعنی رهروان و اصولگرایان پنج نفر را به عنوان نامزدهای عضویت در کمیسون ویژه بررسی توافق جامع معرفی کنند و پنج نفر نیز از میان سایر نمایندگان به این ترکیب اضافه شوند.

وی افزود: بر اساس این توافق در جلسه امروز فراکسیون رهروان آقایان محمدحسن ابوترابی‌فرد نماینده قزوین، جواد جهانگیرزاده نماینده ارومیه، سیدحسین نقوی حسینی نماینده ورامین، تاجگردون نماینده گچساران و عباسعلی منصوری آرانی نماینده آران و بیدگل از سوی فراکسیون رهروان انتخاب شدند.

همچنین آقایان علاءالدین بروجردی، منصور حقیقت پور، مهدی زاهدی، اسماعیل کوثری و مسعود پزشکیان و اصولگرایان مجلس برای نامزدی در عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب و آقایان مهرداد بذرپاش، زاکانی، نجابت، کارخانه و نبویان نیز از میان سایر نمایندگان کاندیدای عضویت در فراکسیون شدند.

نماینده آران و بیدگل در پایان خاطرنشان کرد: این اعضا باید به تصویب جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و تأیید نمایندگان برای عضویت در کمیسیون ویژه برجام برسند.

انتهای پیام

کد N926177