نقوی حسینی با اشاره به جلسه فراکسیون رهروان خبر داد؛

موافقت مشروط رهروان برای وحدت با اصولگرایان در انتخابات «برجام»

سیاسی

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس، از موافقت مشروط این فراکسیون برای وحدت با فراکسیون اصولگرایان جهت ارائه فهرست واحد برای انتخابات اعضای کمیسیون ویژه بررسی «برجام» خبر داد.

سیدحسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای مجمع عمومی، الگوی ۵+۵+۵ را برای وحدت مورد تایید قرار دادند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس، قبول الگوی وحدت را به صورت مشروط خواند و افزود: اعضای مجمع قبول این مدل را  مشروط بر این کردند که ۵ نفر سهمیه فراکسیون رهروان، توسط «کمیته مذاکرات وحدت» انتخاب شوند.

وی ادامه داد: این کمیته قبلا توسط اعضای شورای مرکزی فراکسیون برای انجام مذاکرات با فراکسیون اصولگرایان، جهت دستیابی به مدل وحدت برای انتخاب اعضای کمیسیون ویژه انتخاب شده بودند.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: احمدرضا دستغیب، حسین سبحانی نیا، علاءالدین بروجردی، بهروز نعمتی و محمدحسن ابوترابی‌فرد اعضای کمیته مذاکرات وحدت از فراکسیون رهروان بوده‌اند.

نقوی حسینی ادامه داد: در جلسه امروز مجمع عمومی ۶۰ نفر از اعضای فراکسیون برای عضویت در کمیسیون ویژه نامزد شدند که مقرر شد، از این میان ۵ نفر توسط کمیته مذاکرات وحدت انتخاب شوند.