شریعتمداری سرپرست جدید ستاد مدیریت سوخت را منصوب کرد

سیاسی

با حکم معاون اجرایی رییس جمهور، سرپرست جدید ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل کشور منصوب شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)معاون اجرایی رییس جمهور در مراسم معارفه سید علی حسینی ضمن تشریح روند شکل گیری ستاد سوخت و حمل و نقل کشور، اظهار کرد: رکورد اسقاط خودروهای فرسوده، افزایش اسقاط خودروهای کار و سنگین، پیگیری مطالبات ستاد سوخت، ساماندهی و نظم بخشیدن به مسایل داخلی ستاد و افزایش مرکز اسقاط به منظور شکست انحصار و قانونمند کردن آن‌ها از جمله دست آورهای ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل کشور است.

معاون اجرایی رییس جمهور افزود: بعضی فعالیت های ستاد سوخت به صورت طبیعی در معرض فساد است که شکل‌گیری کمیته‌های نظارتی و انظباطی در راستای مبارزه با فساد بسیار موثر بوده است.

شریعتمداری تصریح کرد: در معرفی و انتصاب، بگونه‌ای عمل کردیم که دست مسولین وزارت راه و شهرسازی در مدیریت و انتصاب بعد از انتقال ستاد کاملا باز باشد.

براساس این گزارش در ادامه‌ این مراسم علیرضا فیض‌بخش رییس سابق ستاد سوخت و حمل و نقل کشور، افزایش مراکز اسقاط خودرهای فرسوده، شکست انحصار و قانونمند کردن آنها را یکی از مهمترین دستاوردهای ستاد سوخت در زمان مدیریت خود دانست و گفت: در زمینه افزایش اسقاط خودروهای کار و سنگین، ساماندهی کارت های سوخت، ساماندهی و نظم بخشیدن به مسایل داخلی ستاد، نیز دست اوردهای بسیاری داشته‌ایم.

این مراسم عصر دوشنبه 26 مرداد در محل نهاد ریاست جمهوری و به منظور معارفه سید علی حسینی بعنوان سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور و تقدیر از خدمات علیرضا فیض بخش رییس سابق این ستاد با حضور مدیران ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، تعدادی از مسولین حوزه معاونت اجرایی رییس جمهور و نهاد ریاست جمهوری برگزار شد و انتصاب سید علی حسینی بعنوان سرپرست ستاد سوخت و حمل و نقل کشور پس از استعفای علیرضا فیض بخش رییس سابق ستاد سوخت صورت گرفت.

انتهای پیام

کد N925438