فرمانده ناجا در مجلس:

امنیت پایدار مستلزم همکاری همه نهادها و سازمان‌هاست

مجلس شوراي اسلامي,ناجا,فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با اعضای کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی، گفت: ناجا برای به روز بودن، پویایی و انجام ماموریت های خود نیاز به پشتیبانی و حمایت های مادی و معنوی دارد.

به گزارش سرویس انتظامی ایسنا، سردار "حسین اشتری" عصر روز گذشته به همراه روسای پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ، آگاهی ،پیشگیری و معاونین اجتماعی و حقوقی امور مجلس ناجا با حضور در کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی، با اعضای این کمیسیون دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار، سردار اشتری خطاب به نمایندگان کمیسیون شوراهای مجلس، اظهارداشت: من و همه همکارانم، تمام تلاش خود را برای برپایی نظم و امنیت در جامعه به کار می گیریم.

وی با بیان اینکه امنیت پایدار مستلزم همکاری همه نهادها و سازمان هاست، گفت: نیروی انتظامی برای به روز بودن، پویایی و انجام ماموریت های خود نیاز به پشتیبانی و حمایت های مادی و معنوی دارد.

براساس گزارش سایت پلیس، در ادامه این دیدار، اعضای کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات نیروی انتظامی، خواستار تقویت و توجه مضاعف به مرزها، ارتباط و تعامل مستمر بین مجلس و ناجا به جهت توجه بیشتر به اولویت های این نیرو شدند و تاکید کردند که معضل موادمخدر همواره دغدغه نمایندگان است.

انتهای پیام

کد N924222