دامادی تذکر داد

وضعیت معلمان پیش دبستانی هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود

سیاسی

نماینده مردم ساری در تذکری شفاهی خواستار تعیین تکلیف وضعیت معلمان پیش دبستانی و پرداخت حقوق معوق کارگران فولاد شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد دامادی در تذکری شفاهی در صحن علنی امروز (یک‌شنبه)‌ با تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر از مردم مازندران و شهرهای ساری و میاندرود به دلیل حضور حماسی در مراسم تشییع شهدای غواص به ویژه شهید محمدصادق معلمی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای برگزاری این مراسم قدردانی کرد.

وی همچنین از وزیر دفاع برای تحقق وعده انتقال پادگان ساری تشکر کرد.

نماینده مردم ساری در تذکری به رئیس بانک مرکزی خواستار تعیین تکلیف وضعیت موسسه مهر اعتماد آریای ساری شد و گفت که این موسسه با فعالیت بدون مجوز، سرمایه 10 هزار شهروند ساروی را بلعیده است به طوری که هنوز اصل پول این شهروندان باز نگشته است. این نمونه‌ای از بی‌تدبیری‌های دولت گذشته است.

دامادی در تذکری دیگر به وزیر آموزش و پرورش بر لزوم تبدیل وضعیت معلمان پیش دبستانی تأکید کرد و گفت: این معلمان مدت‌هاست بلاتکلیف مانده‌اند.

وی افزود: امیدواریم در دوران پساتحریم حضور سرمایه‌گذاران خارجی در استان مظلوم مازندران فراهم شود نه این‌که برای آنها به محض ورود به ایران یکسره بلیط اصفهان، شیراز و تهران گرفته شود. حال این‌که سواحل استان مازندارن یکی از مهمترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در خاورمیانه به شمار می‌آید.

دامادی در ادامه با تأکید بر لزوم قطع واردات برنج به عنوان مشوقی برای برنج‌کاران، به حجم کار بالای برخی ادارات همچون بهزیستی اشاره و اظهار کرد: کارکنان این ادارات حقوق متناسب با زحمتی که می‌کشند را اخذ نمی‌کنند.

وی همچنین با تأکید بر لزوم پرداخت حقوق کارگران فولاد، گفت: علیرغم پیگیری نمایندگان هنوز وضعیت آنها بلاتکلیف است.

نماینده مردم ساری در پایان از رئیس جمهور خواستار سفر استانی به استان مازندران شد.

انتهای پیام

کد N922728