جنبش حماس:

اشغالگران اسرائیلی همواره از عملیات مقاومت فلسطین نگران هستند

سیاسی

یکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که رژیم صهیونیستی همواره از عملیات مقاومت فلسطین در نگرانی دائم بسر می برند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سما، حسام بدران سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس اظهار داشت: عملیات روز گذشته که در غرب رام الله واقع در کرانه باختری روی داد به مثابه تاکید دوباره ملت فلسطین بر ادامه راه مقاومت بود که شهیدان مقاومت آن را در پیش گرفته اند.

شایان ذکر است که روز گذشته یک نوجوان فلسطینی در نزدیکی شهرک «بیت عور» در غرب رام الله با سلاح سرد به یک نظامی اسرائیلی حمله کرد و پیش از آنکه نظامیان رژیم اسرائیلی او را با گلوله های جنگی مورد هدف قرار دهند و بازداشت کنند توانست جراحاتی به نظامی اسرائیلی وارد کند.

بدران در رابطه با این حادثه اظهار داشت: این نوجوان فلسطینی به خوبی می دانست که چگونه در برابر اشغالگری صهیونیست ها از سرزمین فلسطین دفاع کند، از این رو، وی با شجاعتی که خاص جوانان است برای جانفشانی در این راه قدم برداشت.

وی یادآور شد که نظامیان رژیم صهیونیستی به دلیل جنایات خود در کرانه باختری همواره از واکنش ملت فلسطین در نگرانی دائم بسر می برند.

بعد از این عملیات، رهبری حماس نیز از گروه های مقاومت واقع در کرانه باختری در خواست کرد از جوانان به نحو احسن در راستای ضربه زدن به دشمن غاصب استفاده کنند و آن را در خدمت نیروی مقاومت به کار بگیرند.

سخنگوی حماس از مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین خواست که هر چه سریعتر هماهنگی امنیتی با نیروهای اشغالگر را متوقف کنند. وی همچنین اشاره کرد: گلوله دستگاه های امنیتی که در نابلس به منظور متفرق کردن تحصن ها به طرف خانواده های بازداشت شدگان فلسطینی شلیک می شود بهتر است که نظامیان اسرائیلی را هدف قرار دهد.