صبح امروز؛

تداوم بلاتکلیفی بازنشستگان فولاد را دوباره مقابل مجلس آورد

سیاسی

جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد، صبح امروز و برای چندین بار در اعتراض به تداوم بلاتکلیفی خود، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز و برای چندین بار طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر، جمع زیادی از بازنشستگان صنعت فولاد با تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی، نسبت به بلاتکلیفی خود و عدم دریافت مطالبات و حقوق و مزایا در چند ماه گذشته اعتراض کردند.

این بازنشستگان با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی به سه مطالبه اصلی ۸۸ هزار بازنشسته صنعت فولاد کشور شامل «دریافت به موقع حقوق، دریافت احکام و رفع مشکلات درمان» اشاره داشتند و با سر دادن شعارهایی، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری مشکلات خود شدند.

شدت و حجم این تجمع که در مقابل درب شرقی مجلس شورای اسلامی هم‌اکنون نیز ادامه دارد، به حدی بوده است که خبرنگاران پارلمانی و کارمندان مجلس برای ورود به ساختمان مجلس شورای اسلامی با مشکل مواجه بودند؛ تا لحظه تنظیم و ارسال این خبر، این تجمع همچنان ادامه دارد و محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدونشهر با حضور در جمع این بازنشستگان، برای دقایقی با آنان صحبت کردند.