۰
صبح امروز؛

تداوم بلاتکلیفی بازنشستگان فولاد را دوباره مقابل مجلس آورد

  • ۵۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد، صبح امروز و برای چندین بار در اعتراض به تداوم بلاتکلیفی خود، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز و برای چندین بار طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر، جمع زیادی از بازنشستگان صنعت فولاد با تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی، نسبت به بلاتکلیفی خود و عدم دریافت مطالبات و حقوق و مزایا در چند ماه گذشته اعتراض کردند.

این بازنشستگان با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی به سه مطالبه اصلی ۸۸ هزار بازنشسته صنعت فولاد کشور شامل «دریافت به موقع حقوق، دریافت احکام و رفع مشکلات درمان» اشاره داشتند و با سر دادن شعارهایی، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری مشکلات خود شدند.

شدت و حجم این تجمع که در مقابل درب شرقی مجلس شورای اسلامی هم‌اکنون نیز ادامه دارد، به حدی بوده است که خبرنگاران پارلمانی و کارمندان مجلس برای ورود به ساختمان مجلس شورای اسلامی با مشکل مواجه بودند؛ تا لحظه تنظیم و ارسال این خبر، این تجمع همچنان ادامه دارد و محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدونشهر با حضور در جمع این بازنشستگان، برای دقایقی با آنان صحبت کردند.

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.