کمیسیون ویژه برجام همچنان بلاتکلیف/

لاریجانی تهدید کرد/ فراکسیون رهروان فهرست مستقل ارائه می‎دهد

سیاسی

سخنگوی فراکسیون رهروان گفت: به گفته آقای لاریجانی اگر دو فراکسیون ظرف امروز و فردا به فهرست مشترک دست نیابند، فراکسیون رهروان روز سه‎شنبه فهرست مستقل برای نامزدهای کمیسیون برجام به مجلس ارائه می‎دهد.

اصفر نعیمی‌رز در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جلسه شورای مرکزی فراکسیون رهروان، گفت: این جلسه با حضور علی لاریجانی و محمدرضا باهنر رئیس و نایب رئیس مجلس تشکیل شد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: لاریجانی در این جلسه گزارشی از وضعیت کشورهای منطقه به ویژه یمن، سوریه و عراق ارائه داد.

سخنگوی فراکسیون رهروان اظهار داشت: آقای لاریجانی اعلام کرد که ظرف امروز و فردا باید دو فراکسیون رهروان و اصولگرایان به فهرست مشترک برای تعیین ترکیب اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام دست یابند. در غیر این صورت روز سه‌شنبه مجمع عمومی فراکسیون رهروان برای ارائه فهرست مستقل تشکیل خواهد شد.

به گزارش مهر، فراکسیون رهروان و اصولگرایان بر سر مدل ۵+۵+۵ به توافق دست یافتند که بر اساس این مدل ۵ نفر از فراکسیون رهروان، ۵ نفر از فراکسیون اصولگرایان و ۵ نفر مورد توافق دو فراکسیون در فهرست نامزدهای مشترک دو فراکسیون برای عضویت در کمیسیون ویژه به صحن علنی معرفی خواهد شد.

طی روزهای گذشته جلساتی میان اعضای دو فراکسیون برای تعیین این فهرست تشکیل شد اما به نتیجه‌ای دست نیافتند.