لاریجانی با تبریک ولادت حضرت معصومه س (س) و دهه کرامت؛

آزادگان نماد واقعی حق‌گرایی و استقامت هستند

سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت گفت که امروز سالروز ورود آزادگان است که باید بیش از این به آنها توجه شود. آزادگان نماد واقعی حق گرایی و استقامت برای کشور هستند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور در صحن علنی امروز (یکشنبه) مجلس با تبریک آغاز ماه ذی‌القعده ابراز امیدواری کرد که خداوند برکاتش را در این ماه به همه مومنان نازل کند.

وی با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س)، گفت: امام جواد (ع) در این رابطه می‌فرماید "هر کس عمه‌ام در قم یعنی فاطمه معصومه (س) را زیارت کند پاداشش بهشت خواهد بود." این روز را به ملت عزیز، مراجع عظام تقلید، حوزه علمیه قم و مردم قم تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک آغاز دهه کرامت، گفت: امروز سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی است که به همین مناسبت مراسم مختلفی در کشور دایر شده است. باید بیش از این در حق آنها توجه شود. آزادگان نماد واقعی حق‌گرایی و استقامت در راه هستند. این نماد پرارزش و سرمایه ملی برای کشور است که امیدواریم خداوند توفیقاتش را به همه آزادگان نازل کند.

لاریجانی با یادآوری مجاهدت‌ها و استقامت‌های مرحوم ابوترابی فرد، گفت: لازم است یادی کنیم از مرحوم ابوترابی فرد که دوران اسارت را با استقامت در راه و راهنمایی آزادگان به نحو دقیقی طی کردند و نقش بسزایی در ساماندهی آزادگان داشتند که خداوند ایشان را قرین رحمت کند.

رئیس قوه مقننه همچنین با اشاره به سالروز فتح‌الفتوح جنگ 33 روزه در لبنان، گفت: در این جنگ کمر رژیم صهیونیستی شکسته شد. این روز را به همه دلیرمردان مقاومت در لبنان به خصوص حزب‌الله قهرمان و رهبری‌اش آقای سیدحسن نصرالله تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم همواره پایدار باشند و در راه خودشان با توفیق حرکت کنند.

انتهای پیام

کد N922242