امیر هادیان:

خودکفایی در اورهال هواپیما / اگر قوی باشیم کسی جرات تهدید ندارد

سیاسی

فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری گفت: به حول و قوه الهی و تلاش متخصصان نیروی هوایی، امروز ما در بحث بازآماد (اورهال) و آموزش خلبانی به خودکفایی کامل رسیده ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر خلبان هادیان فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری با حضور در دانشکده پرواز، ضمن بازدید از روند برنامه‌های آموزشی، در جمع دانشجویان خلبانی گفت: احساس غرور و افتخار امروز  ما به دلیل ایثار، ایستادگی و جانفشانی دیروز پیشکسوتان نیروی الهی هوایی است.  

وی افزود: با وجود توطئه همیشگی دشمنان و تحریم‌های اعمال شده برای نیروی هوایی، در همه زمینه ها به خودکفایی رسیده ایم و پروازهای هواپیماهای این نیرو بر اساس استانداردهای لازم در حال انجام است.

هادیان تصریح کرد: به حول و قوه الهی و تلاش متخصصان نیروی هوایی، امروز ما در بحث بازآماد (اورهال)،   آموزش خلبانی و دیگر حوزه ها به خودکفایی کامل رسیده ایم.

فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری در ادامه گفت: لباس نیروی هوایی به ویژه لباس پرواز یک افتخار است و پرواز خلبانان ما با این لباس مقدس، همواره یک پرواز ماندگار و دشمن شکن بوده و هست.

هادیان اظهار داشت: اگر قوی باشیم هیچکس توانایی تهدید و زور گویی به ما را نخواهد داشت که این در نیروهای مسلح ما و به ویژه نیروی هوایی امری اجتناب ناپذیر است.

وی در پایان سخنان خود خطاب به دانشجویان گفت: احساس همدلی که بحمدلله در مجموعه نیروی هوایی وجود دارد موجب تلاش، فعالیت و احساس استقلال بیشتر در این نیرو شده و شما دانشجویان باید با استعانت از خداوند متعال و الگو پذیری از پیشکسوتان، همواره ادامه دهنده راه آنان باشید.