سخنگوی حزب اعتدال و توسعه:

حزب اعتدال و توسعه از ائتلاف میانه‌روها حمایت می‌کند

حزب اعتدال و توسعه

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت:‌ کمیته انتخابات حزب در شهریورماه تشکیل می‌شود و کنگره سراسری این حزب نیز در مهرماه برگزار می‌شود.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت:‌ کمیته انتخابات حزب در شهریورماه تشکیل می‌شود و کنگره سراسری این حزب نیز در مهرماه برگزار می‌شود.

غلامعلی دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌ با اعلام این‌که «نشست دبیران استانی حزب اعتدال و توسعه هفته قبل برگزار شد» اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد حزب بیش از گذشته در تهران، مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها فعالیت کند و شعب شهرستانی حزب هم فعال شود.

وی درباره رویکرد حزب اعتدال و توسعه برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سیاست کلان حزب این خواهد بود که از ائتلاف میانه روها حمایت کرده و در ساماندهی آن نقش داشته باشد. این ائتلاف می‌تواند میان اصلاح‌طلبان، میانه‌روها و معتدلین اصولگرا شکل بگیرد.

دهقان در ادامه افزود: اکنون بخش‌هایی از اصولگرایان بیش از گذشته رویکرد اعتدالی دارند و اصلاح طلبان هم تعریف اعتدالی از اصلاحات دارند و نوعی قرابت میان این دو بخش از جناح‌های سیاسی با اعتدالیون از جمله حزب اعتدال و توسعه ایجاد شده است.

این فعال سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که نوعی همگرایی و تعامل با نیروهای اعتدالی در حال شکل گیری است و اعتدالیون از سوی دو جناح مورد توجه قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام

کد N920161