۱
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور:

حمله به کامیون ایرانی در مرز ترکیه تلفات جانی نداشت

  • ۲۶بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
وزارت كشور, ترکیه, ایران و ترکیه

مدیر کل امور مرزی و مبارزه با قاچاق کالای وزارت کشور با اشاره به حمله به کامیون بار ایرانی در مرز ترکیه اعلام کرد این حادثه شب گذشته رخ داد و هیچ تلفات جانی در بر نداشت با این وجود همه مرزهای زمینی کشور از جمله مرز رازی ، سرو و بازرگان باز است و عبور و مرور در آنها همچنان جریان دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مجید آقابابایی گفت: این کامیون بار ایرانی حامل تانکر قیر بوده که در خاک ترکیه مورد حمله قرار گرفت و خساراتی به آن وارد شد اما خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشورتاکید کرد : هیچ کدام از مرزهای کشور تعطیل نشده و نخواهد شد.

وی به اتوبوس ها و کامیون های حامل بار توصیه اکید کرد از سفرهای غیرضروری از مرز زمینی ترکیه خودداری کنند و تا حد امکان از ساعت 13 به بعد به سمت کشور ترکیه حرکت نکنند تا به ساعات شبانگاهی که احتمال بروز خطر بیشتر است، برخورد نکنند.

مدیر کل امور مرزی و مبارزه با قاچاق کالای وزارت کشور همچنین از شهروندان خواست در صورت امکان از مرزهای زمینی به کشور ترکیه تردد نکنند و در صورت ضرورت فقط از مرزهای هوایی استفاده کنند.

آقابابایی همچنین از اتخاذ تمهیداتی در مرزهای زمینی کشورمان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته تسهیلات لازم برای تردد در مرزها مهیا شده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.