مدیرکل امور مرزی وزارت کشور:

حمله به کامیون ایرانی در مرز ترکیه تلفات جانی نداشت

وزارت كشور, ترکیه, ایران و ترکیه

مدیر کل امور مرزی و مبارزه با قاچاق کالای وزارت کشور با اشاره به حمله به کامیون بار ایرانی در مرز ترکیه اعلام کرد این حادثه شب گذشته رخ داد و هیچ تلفات جانی در بر نداشت با این وجود همه مرزهای زمینی کشور از جمله مرز رازی ، سرو و بازرگان باز است و عبور و مرور در آنها همچنان جریان دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مجید آقابابایی گفت: این کامیون بار ایرانی حامل تانکر قیر بوده که در خاک ترکیه مورد حمله قرار گرفت و خساراتی به آن وارد شد اما خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشورتاکید کرد : هیچ کدام از مرزهای کشور تعطیل نشده و نخواهد شد.

وی به اتوبوس ها و کامیون های حامل بار توصیه اکید کرد از سفرهای غیرضروری از مرز زمینی ترکیه خودداری کنند و تا حد امکان از ساعت 13 به بعد به سمت کشور ترکیه حرکت نکنند تا به ساعات شبانگاهی که احتمال بروز خطر بیشتر است، برخورد نکنند.

مدیر کل امور مرزی و مبارزه با قاچاق کالای وزارت کشور همچنین از شهروندان خواست در صورت امکان از مرزهای زمینی به کشور ترکیه تردد نکنند و در صورت ضرورت فقط از مرزهای هوایی استفاده کنند.

آقابابایی همچنین از اتخاذ تمهیداتی در مرزهای زمینی کشورمان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته تسهیلات لازم برای تردد در مرزها مهیا شده است.

انتهای پیام
کد N919309