با صدور اطلاعیه‌ای

سازمان تبلیغات اسلامی سالروز شهادت«صادق آل محمد»را تسلیت گفت

امام صادق ع ,سازمان تبليغات

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای سالروز شهادت مظلومانه رئیس مذهب تشیع، حضرت امام صادق(ع) را به ملت مسلمان و ولایتمدار ایران تسلیت گفت.

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای سالروز شهادت مظلومانه رئیس مذهب تشیع، حضرت امام صادق(ع) را به ملت مسلمان و ولایتمدار ایران تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این اطلاعیه آمده است:

«سلام بر تو ای ششمین ثمر درخت آفرینش! ای مقتدای نیکی‌ها و خوبی‌ها! این خاک خشک و عطشناک، میزبان خوبی برای روح عرش‌نشین تو نبود. فرشته‌وار در کوچه‌های مدینه به پرواز درآمدی و فرشتگان را به طواف خود فراخواندی و آنها جام به دست، هفت‌آسمان تو را بدرقه کردند تا به کوچه‌باغ حیات بشری رسیدی و آنها را با قدومت طراوت بخشیدی. با کرسی علم و مباحث فقهی، تشیع را آبرو بخشیدی و پایه‌های نظری این مذهب را استوار کردی. مناجات‌های نیمه‌شب و سجده‌های طولانی‌ات، شب‌های ظلمانی را با سحر پیوند می‌داد و هر دل مرده‌ای را به نسیم بهشتی مژده می‌بخشید. سلام بر تو که از دامان خاک به افلاک پر کشیدی. مولاجان، خوشا یادت آن هنگام که برای نماز بپا می‌خاستی و فرشتگان، مشتاقانه به اقتدایت صف می‌آراستند!

سازمان تبلیغات اسلامی سالروز شهادت صادق آل محمد(ص)، ششمین پیشوای معصوم مذهب تشیع و رئیس مکتب امامیه حضرت امام جعفر بن محمد الصادق علیه السلام را به عموم ملت مسلمان ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت می‌نماید همه ما را از پیروان و رهپویان اندیشه زلال تفکر و تفقه جعفری(ع) قرار دهد.»

انتهای پیام

کد N917778