جعفرزاده: فضای کشور در مورد برجام نباید دو قطبی شود

سیاسی

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با تاکید لزوم پرهیز از دو قطبی شدن فضای کشور درباره برنامه اقدام مشترک گفت که باید از این موضوع به نفع نظام و انقلاب بهره برداری کنیم .

غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، اظهار کرد: در حال حاضر ما نباید برای اعلام رسمی نتیجه جمع بندی جمهوری اسلامی ایران در مورد برجام عجله کنیم بلکه باید رفتار غرب و کنگره را رصد کنیم و خدای نکرده تصمیمی نگیریم که بعدا دچار خدشه شود.

وی افزود: این قابل پذیرش نیست که فضای کشور درباره توافق برجام دو قطبی شود به این معنا که آرای افراد در تضاد یکدیگر و در جهت سرکوب یکدیگر باشد اما اگر یک طرف نقد منصفانه کند و طرف دیگر هم بدون افراط حمایت خود را داشته باشد در این صورت می توان از موضوع توافق به نفع نظام و انقلاب بهره برداری کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: تا الان فضا خیلی مناسب نبوده اگرچه بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان اوضاع تلطیف شد و جمعی که به شدت گارد داشتند کوچک شد و به حداقل خودش رسید.

جعفرزاده با بیان اینکه نگاه ها به توافق برجام عمدتا سیاسی است و لزوم پرهیز از نگاه سیاسی به این موضوع تاکید کرد و گفت: باید نگاه ها به سمت منافع ملی و مجموعه مصلحت نظام و ملت پیش برود و ان شاء الله در مجلس هم که گروه های سیاسی وجه قالب را دارند این نگاه تغییر کند.

انتهای پیام

کد N916571