نامه جمعی از نمایندگان به رییس‌جمهور برای رسیدگی به وضعیت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای به رییس‌جمهور، خواستار رسیدگی به وضعیت دانشجویان ورودی 93 دانشگاه فرهنگیان شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهوری خواستار رسیدگی به وضعیت دانشجویان ورودی 93 دانشگاه فرهنگیان شدند.

متن نامه به شرح زیر است:

محضر مبارک ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

احتراما با توجه به مراجعات مکرر دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ورودی‌های 93 به نمایندگان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر این که وزارت آموزش و پرورش نسبت به اخذ تعهد دبیری از دانشجویان ورودی 93 تا این تاریخ اقدامی به عمل نیاورده است و از این جهت موجب دلسردی و نگرانی این عزیزان شده است، خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به اخذ تعهد دبیری از دانشجویان مذکور اقدام لازم مبذول گردد.

به گزارش خانه ملت، محمد باقری بنابی نماینده بناب، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت، مصطفی افضلی فرد نماینده اردبیل، غلامرضا نوری نماینده بستان آباد، محمدرضا تابش نماینده اردکان، محمد دامادی نماینده ساری، حسین نیازآذری نماینده بابل، محمدحسن آصفری نماینده اراک، ارسلان فتحی پور نماینده کلیبر، محمدعلی مددی نماینده میانه، محمد علیپور نماینده ماکو، احمد شوهانی نماینده ایوان و سیدمحمد حسین میرمحمدی نماینده گلپایگان از جمله امضا کنندگان این نامه بودند.

پایان پیام

کد N916297