هاشمی رفسنجانی از تریبون مجلس «فتنه گر» خوانده شد/کریمی قدوسی: آقای هاشمی خود را خانه نشین کنید!

مجلس نهم,اکبر هاشمی رفسنجانی

یک نماینده منتسب به دلواپسان امروز در نطق میان دستور خود، رئیس مجمع تشخیض مصلحت نظام را مورد انتقاد و اعتراض قرار داد.

به گزارش خبرآنلاين، جواد كريمي قدوسي، نماينده مردم مشهد در مجلس در نظق خود با انتقاد شديد  از مواضع رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، خطاب به آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت:  آقای هاشمی! مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید.

وي در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس با خطاب قرار دادن هاشمي رفسنجاني و خانواده وي نسبت ها و اتهاماتي را به وي وارد كرد كه متن اين نطق در ادامه مي آيد:

جناب آقای هاشمی رفسنجانی! جناب عالی و برخی از اعضای خانواده‌تان بنا بر مشاهده‌های آشکار ملت و مستند به گزارش‌های دقیق اطلاعاتی و امنیتی و گزارش قوی قرائت شده 700 صفحه‌ای کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در مجلس هشتم در راس فتنه 88 بوده‌اید و با تمام توان خود در مقابل امام، انقلاب و شهدا و ملت ایستادید و امنیت جمهوری اسلامی را به طور جدید تهدید کردید و امروز هم با سوءاستفاده از ظرفیت دولت یازدهم این راه را ادامه می‌دهید.

در این ایام شما با ادبیات جدیدی همچون رفتار مستکبران با ولی نعمتان انقلاب (روستائیان عزیز) بازخوانی مکرر داستان خانه نشینی امیرالمومنین علی (ع) و اخلال در راهبردهای جمهوری اسلامی در سیاست خارجی و جلوگیری از اجرای حکم فرزندانتان از جمله مهدی که توسط قضات صادر شده و نماد اجرای عدالت در دهه چهارم انقلاب است به مقابله با ارزش‌های انقلاب اسلامی ادامه می‌دهید.

 آقای هاشمی مطمئن باشید که اگر دوباره بخواهید از خطوط قرمز انقلاب، امام و شهدا و جوانان غیور این زمان عبور کنید و مسیر فتنه را ادامه دهید در این صورت و در حالی که ملت حجت را بر شما تمام کرده با هزاران لشکر عشق آماده در مقابل شما و فامیل‌های ثروت و خانواده‌های قدرت هم فرهنگ با فتنه که در پی تبدیل نظام به سلطنت هستند خواهند ایستاد و کار را برای همیشه تمام خواهند کرد.

گفتني است؛ دلواپسان اخيرا و پس از اعلام كانديداتوري هاشمي رفسنجاني براي مجلس خبرگان، حمله گسترده اي را به وي  آغاز كرده اند و با برداشت هاي شخصي از سخنان اخير  رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در سخنراني هاي خود وي را مورد حمله قرار مي دهند.

27220

کد N915746