تظاهرات فلسطینی‌های آمریکا در محکومیت جنایت صهیونیست‌ها

فلسطینیان مقیم آمریکا و فعالان خارجی تظاهراتی را در مرکز شهر شیکاگو در محکومیت جنایت نوزاد سوزی صهیونیست‌های اشغالگر در شهر نابلس؛ برگزار کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) شرکت کنندگان در این تظاهرات که پرچم‌های فلسطین و پلاکاردهایی در حمایت از ملت فلسطین را در دست داشتند، از دولت آمریکا خواستند دست از حمایت مالی و لوجستیکی از رژیم اشغالگر و نژاد پرست صهیونیستی بکشد. آن‌ها همچنین جنایت نوزاد سوزی صهیونیست‌ها در نابلس را به شدت محکوم کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، تظاهرات کنندگان از جامعه بین‌الملل خواستند سیاست‌های دوگانه خود را کنار گذاشته و بیش از این از جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس و شهرک نشینان تندرو و تروریست علیه ملت مظلوم فلسطین چشم پوشی نکنند و عاملان جنایت سوزانده شدن علی سعد دوابشه، نوزاد شیرخواره فلسطینی را بازداشت و در دادگاه‌های بین‌المللی محاکمه کنند.

در همین راستا، عضو شورای فلسطینی-آمریکایی در سخنانی تصریح کرد که فلسطینیان مقیم آمریکا به شدت جنایتهای صیهونیست‌ها در اراضی اشغالی را محکوم کرده و از دولت آمریکا می‌خواهند دست از حمایت مالی و لوجستیکی از رژیم فاشیستی صهیونیستی بکشد.

فادی زناید اظهار داشت که شهادت علی دوابشه به این شکل فجیع دلیل قاطعی بر خوی نژاد پرستانه و جنایتکارانه صهیونیست‌ها و تمایل آنان به سمت خونریزی و خشونت است.

از سوی دیگر، غسان برکات، فعال سیاسی و عضو شورای ملی فلسطین تصریح کرد که زمان آن رسیده تا جامعه بین‌الملل به حمایت زنان، کودکان و سالخوردگان فلسطینی در برابر صهیونیست‌های جنایتکار و اشغالگر که هیچ حقی برای ملت فلسطین قائل نیستند، برخیزد.

همچنین کریم خطیب، فعال فلسطینی مقیم آمریکا نیز بیان کرد که جنایتهای شهرک نشینان صهیونیست تحت حمایت مستقیم دولت تندرو و تروریست بنیامین نتانیاهو انجام می‌گیرد. وی از جامعه جهانی خواست به مسئولیت‌های خود در این باره عمل کرده و عدالت را در حق ملت فلسطین برقرار کنند.

انتهای پیام

کد N915321