تبریک روز خبرنگار از سوی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک

سازمان ثبت اسناد و املاك

معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار را تبریک گفت.

معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در متن پیام احمد تویسرکانی آمده است:

« بسم الله الرحمن الرحیم»

ن و القلم و مایسطرون

بدون شک نقش خبرنگار در دنیای پیچیده و سراسر اتفاق و رویداد امروز، پر اهمیت و بسیار تأثیرگذار است و تلاش خبرنگار در راستای پیشرفت بشر در عرصه ارتباطات و رسانه و رفع نیاز سیری ناپذیر انسان امروز به اخبار و اطلاعات با همت خبرنگار به عنوان عنصری شجاع و آگاه که نقش حلقه واسط رسانه و مردم را ایفاء می نماید، می تواند به هدف نهایی که همانا آگاهی و مشارکت در تصمیم سازیهاست، منجر شود.

در نظام اسلامی نیز که امروز به عنوان قدرتی تثبیت شده در عرصه جهانی بر تمام معادلات، مؤثر واقع گردیده است، نقش شجاعانه و متعهدانه خبرنگاران در انعکاس و تحلیل دقیق و ظریف وقایع، چشمگیر و قابل توجه است و با تمام توان در دوران گوناگون و در عرصه‌های مختلف و حتی با بذل جان خویش به رسالت خود عمل نموده‌اند.

و به راستی همین کلام کافی است که شهادت به عنوان حد اعلای سعادت و مبنای نامگذاری روز خبرنگار، گواه تقدس و نقش آفرینی این حرفه خطیر می‌باشد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، روزخبرنگار را به تمامی فعالان و دست اندرکاران رسانه و به نحو خاص خبرنگاران پرتلاش و فهیم تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون این عزیزان را در این مسیر مقدس از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

کد N914850