سرلشکر صفوی: انتظار آحاد ملت از اصحاب رسانه نگاه فراجناحی به مسائل است

خبرنگار,سردار سرلشكر سيد يحيي صفوي

سرلشکر صفوی طی پیامی با تبریک به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، خاطر نشان کرد: در برهه حساس کنونی حفظ و تقویت امنیت ملی، منافع و مصالح کشور و جلوگیری از تضعیف آنها مورد انتظار از رسانه‌هاست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرلشکر رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری، طی پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

در بخشی از این پیام آمده است:

17 مرداد ماه، یادآور شهادت شهید محمد صارمی و یادآور تلاش و کوشش انسان‌های ارزشمندی است که در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به آحاد مردم میهن عزیزمان، ایران فعالیت می‌نمایند.

بی شک بخشی از اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون خبرنگاران خستگی ناپذیری است که با انتشار صحیح، دقیق و به موقع اخبار در کنار وظایف سایر نهادهای انقلاب اسلامی، ایفا نقش می‌نمایند.

یقینا اطلاع رسانی صادقانه، آگاهانه و به موقع و برخورد هوشمندانه با مسائل منطقه‌ای و تروریسم رسانه ای، خصوصا در مسائل منطقه‌ای و واقعیات یمن، عراق، سوریه و تقابل با جلوه‌های جهالت مدرن، صحنه آزمونی برای اصحاب رسانه می‌باشد.

امروز انتظار آحاد ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اصحاب رسانه نگاه فراجناحی به مسائل و فراهم سازی بستر تقویت وحدت و همدلی بین مسئولین و ملت شریف ایران اسلامی است.

بی تردید در این راستا و در برهه حساس کنونی، حفظ و تقویت امنیت ملی، منافع و مصالح کشور و جلوگیری از تضعیف آن‌ها، از رسانه‌ها مورد انتظار است.

در پایان از تلاش تمامی خبرنگاران و رسانه‌های نوشتاری و تصویری که مجدانه در سنگر اطلاع رسانی فعالیت می‌کنند تشکر و قدردانی می‌نمایم و سلامت و موفقیت یکایک این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای پیام

کد N913494