با صدور پیامی؛

دفتر رییس جمهوری از استقبال مردم اسلامشهر قدردانی کرد

سیاسی

دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور و باشکوه مردم فهیم و پرتلاش اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد شاهد تحولی درخشان در توسعه همه جانبه باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور و باشکوه مردم فهیم و پرتلاش اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرده است با همیاری بیشترمردمان عزیز این شهرستان ها و همت مضاعف مسئولان، در آیندۀ نزدیک این منطقه از استان تهران، شاهد تحولی درخشان در رشد و توسعه همه جانبه باشد.

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در دومین سفر درون استانی‌کاروان دولت تدبیر و امید در استان تهران؛ مردم با ایمان، فهیم و پرتلاش اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، با استقبال گرم و صمیمی از خدمتگزاران خود، حماسه حضور آفریدند.

این دیدار به یاد ماندنی که با ابراز عواطف خالصانه و امواج همدلی و همزبانی مردم ولایتمدار جنوب غرب استان تهران همراه شد، باردیگر همبستگی و اراده مردم شریف این منطقه را در پشتیبانی از خادمان خود و حمایت از مذاکرات عزتمندانه برای توافق هسته ای به نمایش گذاشت.  

بی شک تسریع در اجرای طرح های زیربنایی منطقه به ویژه قطار سریع حومه و آبرسانی منطقه که از مطالبات بحق مردم نجیب این بخش از استان تهران است، بر نشاط و پویایی و اشتغالزایی ساکنان آن خواهد افزود.

بر خود فرض می‌دانیم از اقشار مختلف مردم، ائمۀ گرامی جمعه و جماعات، روحانیون، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، ورزشکاران، کشاورزان، نوجوانان و جوانان پر شور، اصحاب رسانه، نیروهای نظامی و انتظامی و گروه‌های سیاسی و نهادهای اجتماعی به خاطر ابراز همدلی و همزبانی صادقانه با کاروان دولت تدبیر و امید، صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

امید است در پرتو عنایات الهی، با همیاری بیشترمردمان عزیز این شهرستان ها و همت مضاعف مسئولان منطقه در آیندۀ نزدیک شاهد تحولی درخشان در رشد و توسعه همه جانبۀ این منطقه از استان تهران باشیم.

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران