دومین مرحله سفر به استان تهران؛

رییس‌جمهور: ملت بزرگ ایران قدرت سیاسی خود را به جهانیان نشان داد

سفر استاني,حسن روحاني,سفر روحاني

رییس‌جمهور گفت: در سراسر کشور، ملت بزرگ ایران در طول ماه‌های گذشته بخشی از قدرت و توان فوق‌العاده خود را به رخ جهانیان کشید.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در دومین مرحله سفر به استان تهران در جمع مردم حاضر در ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر با بیان این‌که «برای من روز پرافتخاری است که مهمان زنان و مردان فهیم و سختکوش منطقه جنوب غرب استان تهران باشم» افزود: قبل از آن‌چه راجع به طرح‌های دولت تدبیر و امید نسبت به اسلام شهر،بهارستان و رباط‌کریم صحبت کنم می‌خواهم به شما و همه ملت بزرگ ایران تبریک عرض کنم به خاطر ایستادگی دلاوری و صبر و مقاومت‌تان در طول سال‌های گذشته برای احقاق حق خودتان و همچنین برای آمادگی آن جهت توسعه ایران عزیز ما.

وی گفت: در سراسر کشور، ملت بزرگ ایران در طول ماه‌های گذشته بخشی از قدرت و توان فوق‌العاده خود را به رخ جهانیان کشید. این ملت در روزگاری از لحاظ سیاسی و اجتماعی در برابر تمام قدرت‌های جهان، انقلاب بزرگی را به ثمر رساند و استقلال، آزادی و عزت را برای این مرز و بوم به ارمغان آورد. در برابر هیچ قدرتی نهراسید و توانست پرچم جمهوری اسلامی را به رهبری امام راحل در این سرزمین ایمان و استقامت به احتزاز درآورد.

وی ادامه داد:‌ در دوران دیگر ملت با ایستادگی در برابر همه قدرت‌های بزرگ و سلاح‌ها و تجهیزات‌شان، با نیروی ایمان در برابر دشمن ایستادند و پیروز شدند. امروز ملت بزرگ ایران قدرت سیاسی و دیپلماسی خود را در برابر جهانیان به خوبی نشان داد.

رییس‌جمهور گفت: در دهه‌ گذشته اسرائیل غاصب سه مرتبه به لرزه درآمد و لرزه بر اندام متجاوزین صهیونیست در این منطقه افتاد. یک بار 22 بهمن؛ آن وقت انقلاب ما پیروز شد. آن روز همه گفتند زلزله‌ای در منطقه آمد و به ویژه این زلزله بر اندام رژیم غاصب صهیونیستی بود که احساس کرد فروپاشی آن‌ها فرا رسیده است.

وی ادامه داد: بار دیگر پیروزی بر قدرت های بزرگ، روز فتح خرمشهر، روز فتح‌المبین، روز والفجر 8 و همه آن روزها که پیروزی دفاع مقدس در این سرزمین بود لرزه بر اندام رژیم غاصب صهیونیستی انداخت.

وی گفت: امروز روز سوم است. بعد ا زتوافق ایران با با قدرت های بزرگ جهانی معروف به توافق وین می بینید رژیمی که از تر از صبح تا شب از ترس فریاد می زند رژیم غاصب صهیونیستی است.

رییس‌جمهور افزود: شما می‌بینید از این توافق همه ملت‌های منطقه و جهان خوشحالند جز صهیونیست‌ها و جنگ‌طلبان در آمریکا.

وی با بیان این‌که «این روز سوم پیروزی ملت ایران است گفت که ما به دیپلمات‌ها و حقوقدانانمان افتخار می کنیم.

ادامه دارد ...

کد N912581