با اشاره به سخنان رییس‌جمهور در صدا و سیما؛

قاضی‌پور: دست رییس‌جمهور را می‌بوسم اگر تولید رونق بگیرد

توليد

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به سخنان رییس‌جمهور در صدا و سیما گفت: اگر همانطور که رییس‌جمهور وعده داده است پول‌های بلوکه شده کشور در بخش‌های مختلف تولید سرمایه‌گذاری شود و رونق به بخش اشتغال بگردد، دست ایشان را می‌بوسم.

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، گفت: خروج تولید از رکود و چرخیدن چرخ اقتصاد از آرزوهای دیرینه مردم و مسئولان است و اگر رییس‌جمهور این آرزو را با فراهم کردن بستر سرمایه‌گذاری در بخش تولید ایجاد کند مردم خوشحال می‌شوند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس توجه به سیاست‌های اقتصادی مقاومتی پس از رفع تحریم‌ها را مورد تاکید قرار داد و در پیشنهادی به دولتمردان خواستار باز گرداندن 60 هزار میلیارد تومان بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی پس از آزادسازی پول‌های بلوکه شده کشور شد.

قاضی‌پور افزود: به نظر بنده خیلی خوب است که پس از آزادسازی پول‌های بلوکه شده کشور دولت بدهی بسیار سنگین خود به سازمان تامین اجتماعی را بازپرداخت کند تا شاهد بهبود وضعیت بخش کارگری باشیم.

نماینده مردم ارومیه سرمایه‌گذاری در بخش حمل و نقل ریلی را مورد تاکید قرار داد و افزود: با آزادسازی پول های بلوکه شده زمینه دو خطه کردن راه‌آهن تهران – مشهد، تهران – آذربایجان و تهران – بندرعباس به وجود می‌آید. توسعه خطوط ریلی کشور علاوه بر آنکه در حین اجرای پروژه اشتغال بالایی به وجود می‌آورد موجب تسریع در حمل و نقل، کاهش هزینه جابجایی بار و مسافر، بسترسازی برای ترانزیت کالا از کشور و رونق صادرات می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: سرمایه‌گذاری در فولاد، مس و آلومینیوم و صنایع تکمیلی و تبدیلی کمک بزرگی به رونق تولید و افزایش نرخ اشتغال است.

انتهای پیام

کد N911754