/35 سال مدیریت جهادی/

قادری: جهاد دانشگاهی نقش محوری در تجاری‌سازی‌ها داشته باشد

جهاد دانشگاهي,35 سال مدیریت جهادی

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که جهاد دانشگاهی می‌تواند در بخش تجاری‌سازی نقشه جامع علمی کشور که بر توسعه و فناوری تاکید شده، نقش محوری ایفا کند.

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، ضمن تبریک فرارسیدن 16 مرداد، سالروز تشکیل جهاددانشگاهی در کشور، جهاددانشگاهی را کانال و حلقه واسط ارتباط میان جامعه و دانشگاه معرفی و خاطرنشان کرد: این مجموعه می‌تواند نقش محوری در تجاری سازی‌ها ایفا کند.

وی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی دارای ساختاری است که می‌تواند از ظرفیت بخش غیردولتی برای اجرای برنامه‌های مختلف استفاده کند. این مجموعه چون ساختار دولتی و محدودیت‌های آن را ندارد، در سودآوری حاصل از تکنولوژی در کشور اثر قابل مشاهده‌ای دارد.

وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی با شناسایی نیازهای جامعه می‌تواند در پاسخگویی به آن‌ها پیشگام باشد و ظرفیت بخش‌های خصوصی را نیز به میدان بیاورد.

این نماینده مجلس با بیان این‌که «شناخت مشکل خود موجب کاسته شدن دغدغه‌ها خواهد شد»، گفت: جهاددانشگاهی که مولود انقلاب است، می‌تواند بیش از هر نهاد دیگری در جهت رفع دغدغه‌ها تلاش کند.

انتهای پیام

کد N910904