سردار نقدی در همایش ملی «بانوی آب»:

در همه عرصه‌ها زن مسلمان میدان‌دار است

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حمله رسانه های استکباری به مهد قرآن های بسیج جامعه زنان بیانگر احساس خطر دشمن از زنان بسیجی است.

به گزارش خبرنگار مهر سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش ملی بانوی آب که صبح امروز در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد با گرامی داشت یاد و خاطره هفت هزار شهید زن انقلاب اسلامی اظهار داشت: آنها الگوی سوم زن مسلمان را به بشریت معرفی کردند و در مقابل الگوی متحجر و سرگردان بر میدان شهوت و لذایذ مادی یک الگوی تمام عیار و زن متعالی را ارائه کردند و امروز شما متخبر به این الگوی متعالی هستید.

وی افزود: در هیچ کجای دنیا الگویی که توانسته باشد اوج مبارزه سیاسی را در حیا و عفت جمع کند و در این میدان بدرخشد وجود ندارد و فقط الگوی اسلام است که این زنان را تربیت کرده است.

نقدی ادامه داد: امروز در صحنه یمن و فلسطین زنان نقش خط شکن و پیشتازی دارند و بی علت نیست که دستگاه های استکباری با تمام توان علیه این الگو به کار گرفته شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: غربی ها از گسترش این الگو وحشت زده اند و با گسترش این الگو جایی برای استکبار و زورگویی نخواهد بود و زن بسیجی جا را برای آنها تنگ می کند.

وی با اشاره به زنانی که با ترور شهید شده اند اظهار داشت: آمار زنانی که با ترور شهید شده اند نقش زنان مسلمان ایرانی را در مبارزه با تروریست نشان می دهد و در دفاع مقدس همین نقش محوری را ایفا می کنند.

نقدی عنوان کرد: در همه عرصه ها الگوی زن مسلمان و بسیجی میدان‌دار است و بعد از جنگ هم در عرصه سازندگی کشور و مقابله با جنگ نرم تعداد زیادی از زنان کشور ما تلاش کردند، تا سهمی از این جهاد نصیب آنها شود. حتی ایشان در عرصه های هسته ای نیز جانباز تقدیم کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: زنان بسیجی در هر زمان موضوع و رسالت اصلی خود را پیدا کرده و میدان را خالی نگذاشته است و امروز هم این همایش با عنوان بانوی آب برگزار می شود که جای تعجب ندارد.

وی با بیان اینکه زنان در گفتمان سازی و فرهنگ سازی بیشتر از مردان تاثیر دارند گفت: تربیت فرزند در جامعه بشری برعهده زنان است تصریح کرد: زنان مسلمان مسلح به بینش و دیدگاهی اسلامی هستند که بالاتر از آن برای حفاظت از محیط زیست وجود ندارد.

نقدی با بیان اینکه روابط انسان با محیط زیست و انسان جزئی از محیط زیست ادبیاتی است که در اسلام به ما آموخته می شود ادامه داد: یکی از بزرگترین آسیب هایی که جامعه بشری با آن مواجه است اصراف بوده و ترویج حفاظت از محیط زیست توسط دستگاه های غربی طنزآمیز است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اساس تفکر اقتصاد لیبرالی در مصرف است و موتور حرکت اقتصاد را مصرف بیشتر می داند و این تفکر چگونه می تواند محافظ محیط زیست باشد.

وی با اشاره به حمله رسانه های استکباری به مهد قرآن های بسیج جامعه زنان اظهار داشت: از این حمله می توان ارزش بسیج جامعه زنان را فهمید و نشان می دهد شما زنان کشور را بیمه کرده اید و از طرف دیگر بیانگر آن است که دشمن تا کجا پیش آمده و اینکه دشمن از زنان بسیجی احساس خطر می کند، ارزشمند است.

نقدی در پایان خاطرنشان کرد: زنان بسیجی خط شکن تمامی عرصه ها هستند.