جورج گالووی: در فلسطین خون ارزان است!

جورج گالووی با انتقاد از محوه پوشش رسانه‌ای غرب به اخبار فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی در توییتی با عنوان "خون در فلسطین ارزان است"، گفت: رسانه‌های غربی بیشتر از آنکه به سوختن یک نوزاد فلسطینی بپردازند مرگ یک شیر در زیمباوه را مورد توجه قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، جورج گالووی، نماینده سابق پارلمان انگلیس و رهبر حزب احترام، از رسانه‌های این کشور انتقاد کرد و هشدار داد برای رسانه ها کشته شدن شیر زیمبابوه‌ای بیشتر از کشته شدن علی سعد دوابشه، طفل شیرخوار فلسطینی در روستای دوما در کرانه باختری اولویت دارد.

این طفل شیرخواره فلسطینی که 18 ماه سن داشت در حمله وحشتناک یهودیان افراطی اسرائیل در روز پنجشنبه گذشته زنده در آتش سوخت.

گالووی در توییتر خود نوشت: پوشش رسانه‌ای کشته شدن وحشیانه شیری به نام سسیل در زیمبابوه بسیار بیشتر از پوشش قتل کودک فلسطینی بود.

وی ادامه داد: علی، کودک فلسطینی به دست شهرک نشینان اسرائیلی در کرانه باختری زنده سوزانده شد، هیچ یک از قدرتمنداران اهمیتی به آن ندادند. نام او سسیل نبود. جریان اصلی رسانه‌ای بطوری مضحکانه در قبال کشته شدن علی سکوت کردند اما در عین حال برای سسیل جنجال به راه انداختند. "خون در فلسطین ارزان است."

انتهای پیام

کد N909160