درویش‌پور: مذاکرات ما را از بن بست خارج کرد

سیاسی

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس ابرازعقیده کرد: مردم در انتخابات به نگرشی غیر از دولت قبل رأی دادند و بین تفکرات مختلف تفکر روحانی را انتخاب کردند.

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس ابرازعقیده کرد: مردم در انتخابات به نگرشی غیر از دولت قبل رأی دادند و بین تفکرات مختلف تفکر روحانی را انتخاب کردند.

حجت‌الله درویش‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: مردم با انتخاب روحانی بدنبال راه جدیدتر و تاحدودی متفاوت‌تر از دولت قبل بودند.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس همچنین به سخنان رییس جمهور درخصوص مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: در مذاکره ما نه تخریب‌ها را خیلی قبول داریم و نه تعریف و تمجیدها را اما آنچه مسلم است اینست که مذاکرات ما را از یک بن بست خارج کرد ولی به هر حال باید دید سرانجام آن چه خواهد شد.

وی با بیان این که مذاکره بده و بستان است اظهار کرد: در واقع در مذاکرات معمولا هم امتیاز داده می شود و هم امتیاز گرفته می‌شود، مذاکرات یک سری مشکلات را برطرف می کند اما خواه ناخواه آثار منفی هم دارد، در واقع در مذاکره ما در مقابل 6 قدرت دنیا اراده مان را تحمیل کردیم و این ایده آل خوبی است ولی باید بدانیم در دنیای سیاست و مذاکرات همیشه نمی‌توان تنها ایده آل و آرزوهای خود را مطرح کرد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس خاطرنشان کرد: بنابراین در این مصاف و نبرد دیپلماتیک تلاش شد تا امتیاز کمتری داده و امتیاز بیش تری گرفته شود.

درویش‌پور در پایان تاکید کرد: برخلاف کسانی که می گویند ما همه چیز را از دست دادیم نه اینگونه نیست ، این طور هم نیست که همه چیز را برده باشیم بلکه بینابین است و براساس منافع ملی و آینده نگری مذاکرات به این نتیجه رسیده است و ما هم به دولت و هم به تیم مذاکره کننده خسته نباشید می گوییم.

انتهای پیام

کد N909146