هشدار عباس به اسرائیل درباره وضعیت کرانه باختری

رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در پی کشته شدن یک نوزاد فلسطینی به دست صهیونیست‌ها در خصوص وضعیت کنونی کرانه باختری به اسرائیل هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری شینهوا، محمود عباس، رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان دیدارش با هیأتی از نمایندگان اسرائیلی گفت: در صورتی که اقدامات اسرائیل به همین منوال ادامه یابد این احتمال وجود دارد که فلسطین مواضع خود را تغییر دهد.

رییس تشکیلات خودگردان فلسطین از اشاره به جزئیات بیشتر درباره این تغییر مواضع و چگونگی انجام آن خودداری کرد.

وی تاکید کرد: فلسطینی‌ها هرگز از خشونت و تروریسم نمی‌زنند. سیاست ما برای تحقق صلح همچنان ادامه دارد اما چنان چه اسرائیل سیاست‌های خود را تغییر ندهد به طور قطع مواضع ما نیز تغییر خواهد کرد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پیش از این در گفت‌وگوی تلفنی با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بر لزوم مقابله با تروریسم تاکید کرد و همچنین اعلام کرد که فلسطین پرونده سوزاندن کودک شیرخواره فلسطینی را به دیوان کیفری بین‌المللی می‌برد.

عباس در گفت‌وگو با رسانه‌ها نیز اعلام کرد که ریاض مالکی، وزیر خارجه فلسطین پرونده سوزاندن کودک شیرخواره فلسطینی را به دیوان کیفری بین‌المللی می‌برد. وی تاکید کرد: دلیل چنین جنایت‌هایی ادامه شهرک‌سازی‌های اسرائیل است. ما بار دیگر به سازمان ملل می‌رویم تا به حمایت بین‌المللی از مردم فلسطین دست یابیم.

انتهای پیام

کد N908366