دبیر کل انجمن های اسلامی اصناف و بازار:

نتیجه مذاکرات ملی و فراجناحی است

سیاسی

دبیر کل انجمن های اسلامی اصناف و بازار می گوید مسئله هسته ای و نتیجه مذاکرات ملی و فراجناحی است و در این راه باید تمامی افراد و گروه ها ملی نگر باشند.

دبیر کل انجمن های اسلامی اصناف و بازار می گوید مسئله هسته ای و نتیجه مذاکرات ملی و فراجناحی است و در این راه باید تمامی افراد و گروه ها ملی نگر باشند.

احمد کریمی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: توافق همانطور که مکرر اعلام شده یک موضوع دو طرفه است طبیعی است که ما نباید توقع داشته باشیم هر آنچه که خواسته های ما هست در مذاکرات تمام و کمال بر آورده شود هر کشوری سعی دارد خواسته های خود را که در حوزه منافع ملی کشورش است را بیشتر در این توافق بگنجاند کشور آمریکا نیز از این امر مستثنی نیست .

وی افزود : هر کشوری باید حد اکثر سعی خود را برای حصول هر چه بیشتر منافع به کار بندد و کشور های مذاکره کننده برای حفظ منافع مردم و عزت مملکتشان باید قراردادی را ببندند که در تاریخ به صورت یک قرارداد ننگین تلقی نشود .

دبیر کل انجمن های اسلامی اصناف در ادامه گفت : ما معتقدیم در توافق نامه ای که امضا شده از طرف ایران تمامی منافع و خط قرمز ها در آن دیده شده و تیم مذاکره کننده با اعتقاد به نظام اسلامی و دقت تمام این مذاکرات را به پایان رسانده است .

وی اضافه کرد: نتیجه این مذاکرات در مجموع می تواند برای کشور ما برکاتی را به همرا داشته باشد مشروط بر آنکه در اجرای توافق نامه طرف های غربی به تعهدات خود جامه عمل بپوشانند و مدیریت اجرای برجام در کشور های مختلف بسیار مهم است .

وی با اشاره به نقش بی بدیل استقامت مردم در مواجهه با مشکلات ناشی از تحریم های هسته ای اضافه کرد : در این مذاکرات برد اصلی را شهدا و دانشمندان با غیرت هسته ای داشته اند که با رشادت های فراوان توانستند تا به این نقطه پرچم ایران را سرافراز در دنیا نگه دارند و مقام معظم رهبری به خوبی تیم مذاکره کننده و مردم ایران را راهنمایی کردند .

کریمی اصفهانی در پایان گفت : مسئله هسته ای یک مسئله فراجناحی است و هیچ گروهی در کشور نباید این مسئله را در حد خود تقلیل دهند چون این یک موضوع ملی است .

انتهای پیام

کد N907671