نعیم قاسم:تنها اعلام مواضع اسرائیل را شکست نمی‌دهد

سیاسی

معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد که برای شکست دادن اسرائیل اعلام مواضع باید به همراه مقاومت مسلحانه باشد و به تنهایی فایده ندارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از سایت خبری العهد، نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب الله لبنان در پایان نشست علمای مقاومت تحت عنوان"ما برای فلسطین متحدیم و اسرائیل رو به نابودی است" تاکید کرد که فلسطین به مثابه یک قطب نما است که سمت درست را نشان می دهد و موضع ما بر اساس مساله فلسطین مشخص می شود.

وی در ادامه افزود: ما به معیاری برای ارزیابی کسانی که در خصوص مساله فلسطین فعالیت می کنند نیاز داریم اصل اولیه در موضع گیری ها نسبت به فلسطین باید مخالفت با هرگونه عقب نشینی و امتیاز دهی باشد و نباید از هیچ قسمتی از خاک فلسطین دست بکشیم.

قاسم عنوان داشت: دشمن اشغالگر و متجاوز همان اسرائیل است و ایران به خاطر فلسطین فداکاری ومبارزه کرد و به صورت عملی حمایت خود را از مقاومت با مال و سلاح نشان داد.

وی در ادامه افزود: حزب الله اسرائیل را شکست داد و اگر مقاومت مسلحانه نبود اسرائیل شکست نمی خورد و باید موضع گیری همراه با مقاومت باشد وموضع گیری به تنهایی کارامد نیست.زمانیکه دیدیم تروریستهای تکفیری مقابل مقاومت ایستادند و با اسرائیل صلح کرده و مجروحان خود را در اراضی اشغالی درمان می کنند فهمیدیم که باید همانند مبارزه با اسرائیل با انها مقابله کنیم.

انتهای پیام

کد N904679