توضیحات ستاد حقوق بشر درباره یک خبر

درپی انتشار خبری به نقل از دکتر محمدجواد لاریجانی، در برخی از رسانه ها، ستاد حقوق بشر توضیحاتی را برای تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، مواضع دکتر محمدجواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر در خصوص مسائل مختلف کشور از جمله موضوع حقوق بشر، گزارشگر ویژه سازمان ملل و جریان ها و تحولات مختلف سیاسی کاملا مشخص و مبرهن است و ایشان در مقاطع مختلف با ارائه دیدگاه ها ونظرات شفاف خود به صورت صریح و متقن در این زمینه موضع گیری کرده است.

از این رو درباره خبری که امروز در برخی از رسانه ها به نقل از ایشان منتشر شده است توضیحات ذیل مد نظر قرار گیرد.

1- دبیر ستاد حقوق بشر نه تنها امروز بلکه به تازگی هیچ مصاحبه ای با هیچیک از رسانه ها اعم از پیک بامدادی رادیو و یا خبرگزاری فارس، خبرگزاری میزان و سایر خبرگزاری ها نداشته است.

2- عمده مطالبی که به نقل از ایشان در این مصاحبه منتشر شده بغیر از بند آخر، مطالبی است که دبیر ستاد حقوق بشر سال گذشته در گفتگو با صدا و سیما در میان گذاشته است.

3- بند اخر خبری که امروز به نقل از ایشان منتشر شده و مربوط به وزیر ارشاد دولت اصلاحات و گزارشگر ویژه سازمان ملل است، در هیچ یک از مصاحبه های پیشین دبیر ستاد حقوق بشر وجود ندارد.

انتهای پیام

کد N904343