محمدجواد لاریجانی: احمد شهید از عربستان پول می گیرد

حقوق بشر

دبیر ستاد حقوق بشر با تاکید بر اینکه ایران بزرگ‌ترین دموکراسی منطقه را دارد، گفت: در برخی از کشورهای همسایه ما زنان حق رانندگی ندارند، مردم برای یک رأی در خیابان‌ها کشته می شوند، اما چون دوستان کشورهای غربی هستند حقوق بشرشان مشکلی ندارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدجواد لاریجانی درباره احمد شهید نماینده ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر افزود: این آقایی که به عنوان گزارشگر حقوق بشر گذاشتند اصلا حفظ ظاهر هم نمی کند و از روزی که حکم گرفته تبدیل شده است به هنرپیشه رسانه هایی که بر ضد ما تبلیغ می کنند.

لاریجانی افزود: این آقا از این رسانه به رسانه دیگر می رود، حداقل ژست گزارشگری را داشته باش، وی چیزی تهیه کرده است با 2000 ادعا، ادعایی که راستی آزمایی نشود فایده‌ای ندارد کسی که متدولوژی نداشته باشد نمی تواند گزارش تهیه کند.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: احمد شهید گزارش تهیه می کند و می گوید مرا به ایران راه نمی دهند شما که مطالب سایت های دیگر را کپی پیست می کنی اصلا چرا می خواهی به تهران بیایی؟

لاریجانی تصریح کرد: وی می خواهد 2000 ادعا را ظرف سه روز در ایران بررسی کند آن هم بدون متد.

وی در خصوص ماجرای دریافت یک میلیون دلار از سوی احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر بر اساس سند بدست آمده ویکی‌لیکس از سفارت عربستان در کویت، گفت: ایران بزرگ‌ترین دموکراسی منطقه را دارد، در برخی از کشورهای همسایه ما زنان حق رانندگی ندارند، مردم برای یک رأی در خیابان ها کشته می شوند اما چون دوستان کشورهای غربی هستند حقوق بشرشان مشکلی ندارد.

دبیر ستاد حقوق بشر در پایان اظهار کرد: وزیر ارشاد دولت اصلاحات و احمد شهید هر دو ساکن انگلستانند این دو از عربستان پول می گیرند، مهاجرانی یک ماه پیش گونه‌هایش از خجالت سرخ شد وقتی اسناد ویکی‌لیکس نشان داد برای کمک خرجی تحصیل فرزندش در انگلستان زبان سؤال گشوده و عرض حاجت به پادشاه عربستان برده و البته که پادشاه عربستان پذیرفته و پسر مهاجرانی در حلقه فرزندان ندیمان عبدالوهاب قرار گرفته است.

انتهای پیام
کد N904181