پیرموذن: عده ای نسنجیده و با اهداف جناحی به رییس مجلس توهین می کنند

مجلس نهم,علی لاریجانی

ایرنا نوشت:

کمال الدین پیرموذن، توهین های صورت گرفته به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی را بسیار نادرست و نسنجیده خواند و گفت: روز گذشته شاهد بودیم برخی از آقایان حرف های بسیار نسنجیده ای زدند و  توهین هایشان به رییس مجلس بسیار نادرست بود.

وی با تاکید بر اینکه این توهین ها بیشتر جنبه سیاسی دارد، گفت: رییس مجلس شورای اسلامی تلاش کرده همواره در جهت منافع ملت ایران گام بردارد و در این راستا نیز به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر همدلی و همزبانی با دولت گوش داده است.

پیرموذن افزود: متاسفانه عده ای از این موضوع ناراحت هستند که آقاي لاریجانی همگام با دولت ازتوافق هسته ای حمایت کرده است.

نماینده مردم اردبیل خاطرنشان کرد: این افراد واقعا به سوگندی که هنگام آغاز به کار در مجلس به قرآن خورده اند باید پايبند باشند و منافع ملی برایشان مهم باشد و از هرگونه باندبازی و مسائل جناحی پرهیز کنند.

وی تاکید کرد: این افراد باید حرمت رییس مجلس را نگهدارند و اگر حوصله توفیقات ملی ندارند، به مجلس نیایند، مجلس جای توهین نیست.

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه دیروز مجلس شورای اسلامی از برخی «توهین ها» گلایه کرده و گفت: یکی از آقايان گفته بود لاریجانی نمی گذارد مسائل هسته ای مطرح شود چون هاشمی و روحانی، لاریجانی را رئیس مجلس کردند! آیا این صحبت توهین به نمایندگان نیست؟ یا گفته اند «سگ مشایی و احمدی نژاد بر اينها شرف دارد». من که اشهد خود را گفته ام چطور می شود سگ بر مسلمانی شرف داشته باشد، این روش اظهارنظرها درست نیست. 

27215

کد N903944