تا پایان مرداد

همایش حافظان کل قرآن در 4 استان کشور برگزار می‌شود

قرآن کريم,سازمان دارالقران

از روز پنجشنبه تا پایان مردادماه همایش‌های باقیمانده از 16 همایش در نظر گرفته شده برای حافظان کل قرآن دارای مدرک تخصصی، در 4 استان کشور برگزار می‌شود.

از روز پنجشنبه تا پایان مردادماه همایش‌های باقیمانده از 16 همایش در نظر گرفته شده برای حافظان کل قرآن دارای مدرک تخصصی، در 4 استان کشور برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سازمان دارالقرآن‌الکریم با آغاز ماه مبارک رمضان برگزاری همایش‌هایی را در سراسر کشور با حضور حافظان کل دارای مدرک تخصصی کلید زد که هدف از برگزاری آنها ارتقای سطح علمی حافظان و همچنین ترغیب آنها به راه‌اندازی جلسات آموزش حفظ قرآن بود.

12 مورد از این جلسات در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد و چهار جلسه باقیمانده نیز از فردا (پنجشنبه)به ترتیب در روزهای هشتم، چهاردهم، پانزدهم و بیست‌ویکم مردادماه 1394 در استان‌های مازندران، فارس، خراسان رضوی و همدان برگزار خواهد شد.

فردا هشتم مردادماه، اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان مازندران میزبان 80 نفر از حافظان کل از این استان و دو استان همجوار گیلان و گلستان خواهد بود تا سیزدهمین همایش حافظان کل دارای مدرک تخصصی را برگزار کند.

در این همایش دکتر خانجانی در جمع حافظان قرآن به طرح مباحث اخلاقی و محمد مهدی بحرالعلوم نیز به ارائه مبحث آشنایی با مفردات قرآن کریم و همچنین فنون حفظ قرآن خواهند پرداخت.

به گفته سعید قربانی، مدیر برنامه‌ریزی امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مازندران، هم‌اکنون در حدود 30 جلسه حفظ قرآن در این استان برقرار است و امید می‌رود با برگزاری این همایش و اعلام آمادگی حافظان قرآن، بر تعداد این جلسات افزوده شود.

انتهای پیام

کد N903771