پیرموذن:

برخی با توهین و پخش شبنامه در مجلس قصد انتقام از دولت را دارند

سیاسی

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم از دعواهای بی‌حاصل سیاسی خسته شده‌اند اظهار کرد: برخی با توهین و پخش شب نامه در مجلس قصد انتقام از دولت و نمایندگان مردم را دارند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، کمال‌الدین پیرموذن درنطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس گفت: آغاز پایان ظلم و ستم به ایران و ایرانی با شهد شیرین به بار نشست.

وی ادامه داد: استقامت و پایمردی ملت و توافق عزتمدار و سازنده دولت با غرب بی‌تردید افزایش ثروت ملی، افزایش نشاط اجتماعی، افزایش سرمایه ارزشمند اجتماعی، رشد اقتصادی، اقتدار بیش از پیش نظام و کیان و باور شدن امید وغرور ملی را به ارمغان خواهد آورد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: با کمال تاسف عده‌ای علی رغم اندرزها و بیم‌دهی‌های رهبری با اظهارات توهین آمیز، با پخش شبنامه در مجلس و عملشان گویی قصد انتقام از دولت ، رییس و نمایندگان برآمده از اراده ملت و تلخ کردن کام مردم را دارند.

پیرموذن همچنین ضمن تبریک توافق هسته‌ای ایران با 1+5 اظهار کرد: رجاء واثق دارم، دیگر در جهان و ایران ، نتانیاهوی اسراییلی، بی نر آمریکایی، جریان خاص ایرانی و جنایتکاران وهابی نمی‌توانند حرکت، حقانیت، مصلح بودن نظام جمهوری اسلامی ایران، کارآمدی دولت و نیکی ایرانی و نیکویی ایرانی را از دلهای جامعه بشریت بزدایند.

وی افزود: در ایران در سال دولت و ملت دیگر احدی نمی‌تواند با بی‌توجهی به خواست واقعی رهبر و ملت و منافع ملک و ملت به مشارکت جدی مردم که رگ حیاتی استراتژی توسعه کشور و حضور میلیونی ملت در انتخابات پیش روی مجلس و تحقق حماسه سیاسی دیگر و حماسه اقتصادی امت آسیب برساند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با تاکید بر این که تخریب، خشونت ، خودسری، شب نامه ، اختلاف، انحصارگری و افراطی‌گری سم مهلک پیشرفت کشور و تعالی هموطنان است تصریح کرد: ملت از دعواهای سیاسی‌ بی حاصل و غوغا سالاری‌های ناپسند خسته و به آرامش خیال و تحقق حماسه اقتصادی با ظرفیت‌های شغلی فراوان نیاز دارند.

پیرموذن خاطرنشان کرد:‌ در هیاهوی دعوایان، صدای ملت شنیده نمی‌شود. ما بایستی اذهان خود را متحول سازیم.

وی همچنین با اشاره به 4 مرداد روز ملی کهن شهر اردبیل، گفت: از سفربرادرم دکتر جهانگیری به اردبیلی که خار چشم اختلاس‌گران و حیف و میل کنندگان بیت‌المال هم هستند تشکر می‌کنم.

این نماینده مجلس در پایان از نمایندگان ملت خواست در تصویب منطقه‌ی آزاد اقتصادی استان اردبیل تسریع کنند.

انتهای پیام

کد N903678