سرلشکر صالحی از سایتهای راداری و موشکی مکران بازدید کرد

سیاسی

فرمانده کل ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی چابهار از ایستگاه رادار مکران و سایت موشکی هاگ بازدید کرد و میزان آمادگی سامانه‌های پدافندی منطقه پدافند هوایی چابهار را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر،  امیر سرلشکر عطاالله صالحی فرمانده کل ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی چابهار از ایستگاه رادار مکران و سایت موشکی هاگ بازدید کرد و میزان آمادگی سامانه‌های پدافندی منطقه پدافند هوایی چابهار را مورد ارزیابی قرار داد.

وی همچنین در این بازدید از زحمات کارکنان قرارگاه پدافند هوایی در گروه پدافند هوایی چابهار تقدیر کرد.

بنا بر گزارش قرارگاه پدافند هوایی، امیر علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرمانده این قرارگاه نیز در بازدید از همین گروه پدافند هوایی چابهار و ایستگاه رادار مکران در جمع کارکنان این گروه پدافند هوایی گفت: ایستگاه رادار مکران جایگاه بسیار حساس و راهبردی دارد و عملکرد مناسب و غیرتمند کارکنان پدافند هوایی باعث حفظ و ارتقای امنیت حریم هوایی کشور شده است.

صباحی فرد افزود: کارکنان ولایتمدار و متعهد قرارگاه پدافند هوایی در راه حفظ و حراست از آسمان کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند و با تمام توان و به صورت شبانه روزی مشغول دفاع از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی در این سفر از ایستگاه فرماندهی اطلاعات و شناسایی گروه پدافند هوایی چابهار بازدید و از تلاش کارکنان این ایستگاه قدردانی کرد.