عضو هیأت موسس جبهه یکتا خبر داد:

جبهه یکتا فعالیت‌های استانی خود را ساماندهی می‌کند

انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم

عضو شورای موسس جبهه یکتا از ساماندهی فعالیت‌های استانی این تشکل خبر داد.

سیدمحمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)،‌درباره فعالیت‌های جبهه یکتا اظهار کرد: احتمالا جبهه یکتا بعد از ماه مبارک رمضان فعالیت های استانی خود را ساماندهی می‌کند تا در استانها هم افرادی که علاقه‌مند به همکاری با این مجموعه هستند مشخص و جذب شوند و فعلا این مسئله در اولویت کاری خواهد بود.

وی ادامه داد: البته باید درباره این موضوع بحث شود. در ماه رمضان جلساتی داشتیم ولی چون نمی شد به استانها سفر کرد، صبر کردیم بعد از ماه مبارک دوستان برنامه‌ها را در استانها از نزدیک پیگیری کنند. الان مجموعه‌هایی آمادگی دارند با یکتا همکاری کنند و مرتب از استانها تماس می گیرند تا با ما همکاری داشته باشند.

حسینی با بیان اینکه کمیته های مختلفی در جبهه یکتا شکل گرفته است افزود: این کمیته ها در حال فعالیت هستند البته عجله و شتابی نیست چون این یک کار دراز مدت است و مقطعی و آنی به حساب نمی آید. یکتا بیشتر بحث گفتمانی دارد و می خواهد آرمانهای انقلاب، امام و رهبری را تقویت کند به همین دلیل باید کار حساب شده و دقیقی انجام دهد.

وی اضافه کرد:‌فعلا کار یکتا با حزبی که می خواهد فعالیت سیاسی انجام دهد متفاوت است البته ما هم ممکن است به این جمع بندی برسیم و روال قانونی آن را طی کنیم تا در فعالیت‌های سیاسی هم حضور داشته باشیم.

این عضو هیأت موسس جبهه یکتا در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود اساس تشکیل یکتا سیاسی و برای حضور در انتخابات است یادآور شد: جلسات ما بعد از دوره دولت دهم مرتب وجود داشته و همکاری صورت می گرفت و مسائل داخلی و خارجی کشور رصد می‌شد. بعد از آن ما اعلام موجودیت کردیم.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اظهار کرد: قطعا کار ما محدود به انتخابات نخواهد بود. بلکه این یک کار درازمدت است چون افرادی که در این مجموعه هستند تجربه قابل توجهی دارند چرا که در دولت و مسئولیت‌های گوناگون بوده‌اند و به همین دلیل باید از تجربیات و تفکرات آن‌ها و حتی نقدی که می‌کنند استفاده شود.

انتهای پیام

کد N903250