۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران:

شیعه‌هراسی توطئه تفرقه‌افکنانه استکبار جهانی است

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سازمان تبليغات,شیعه

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، شیعه‌هراسی را یکی از پروژه‌های تفرقه‌افکنانه استکبار جهانی و حامیانش در جهان برشمرد و بر لزوم هوشیاری مسلمانان تأکید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام نصیر نیک‌نژاد، اظهار کرد: همواره بندگان و خدا به هم نزدیکند، اما پاره‌ای از خطاها و معاصی موجب ایجاد فاصله بین بنده و خالق می‌شود و یکی از راه‌های کاهش این فاصله توبه و روزه‌داری و انجام عبادات ماه رمضان است.

نیک‌نژاد، تأکید کرد: هر اندازه انسان، با خلوص نیت و قصد قربت وارد ضیافت و میهمانی خدا شود، توانسته از برکاتی که خداوند در این ماه در اختیار همه گذاشته برخوردار شود. البته این امساک و محدودیت‌ها نباید منحصر به ماه رمضان باشد، بلکه این ماه فرصتی است برای تمرین و رفع نواقص و اشکالات رفتاری انسان‌ها برای ماه‌های دیگر سال.

وی در ادامه، به سفر تبلیغی خود به کشور مالزی اشاره کرد و جمهوری اسلامی را نعمت و عنایت بزرگ خداوند متعال بر مردم ایران برشمرد که در همه دنیا زبانزد است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، با ارائه توضیحات کوتاهی درباره این کشور و شرایط جغرافیایی، اقتصادی و فرهنگی آن گفت: این کشور دارای ۳۰ میلیون جمعیت است که ۵۰ درصد، مسلمان سنی شافعی و ۵۰ درصد مابقی نیز چینی تبار، هندی و از نقاط دیگر دنیا هستند و طبق قانون، مسئولیت‌های کلیدی و مدیریتی به دست مسلمانان بوده، اما از لحاظ اقتصادی تحت سلطه چین است.

نیک‌نژاد، از پروژه اسلام‌هراسی و شیعه‌هراسی به‌عنوان توطئه جدید استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و حامیان غربی - عربی آنها در جهان نام برد که از جمله در کشور مالزی به وضوح مشاهده می‌شد، هر چند اعتقاد به عبادت و بندگی خدا را داشتند اما مسیر صحیح را گم کرده‌اند.

وی، در همین راستا خاطرنشان کرد: فطرت خداباوری و عطش به معنویت در وجود همه انسان‌ها وجود دارد و جایی که مظاهر فساد بیشتر باشد، التزام به رعایت موازین اسلامی از سوی مسلمانان بیشتر می‌شود به همین دلیل است که در ماه رمضان افراد بیشتری به اماکن و محافل مذهبی به‌ویژه مساجد روی می‌آورند در حالی که در ماه‌های دیگر اینگونه نیست و دقیقاً از همین فرصت باید برای شناساندن اسلام حقیقی به آنان استفاده کرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.