۰
ولایتی خبر داد:

برگزاری افتتاحیه اجلاس پزشکان مسلمان جهان در مشهد مقدس

  • ۳۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: مراسم افتتاحیه اجلاس پزشکان مسلمان سراسر جهان روز پنجشنبه ۸ مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر ولایتی در ارتباط با برگزاری اجلاس پزشکان مسلمان جهان گفت: مراسم افتتاحیه اجلاس پزشکان مسلمان سراسر جهان روز پنجشنبه ۸ مرداد ماه در مشهد مقدس و با حضور بیش از چهار صد نفر از پزشکان مسلمان جهان برگزار خواهد شد و در خصوص مسایل مختلف و مهم  منطقه ای و بین المللی و همچنین مباحث تخصصی به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در همین ارتباط افزود: این اجلاس با حضور شخصیت های مختلف داخلی و بین المللی به میزبانی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، مجمع جهانی بیداری اسلامی و مجمع جهانی اهل بیت (ع) برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزود: این اجلاس در مشهد با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری، در تهران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و در شیراز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار خواهد شد و در زمینه های علمی و تخصصی نیز مباحث مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص برخی مباحث پیش بینی شده به عنوان دستور کار اجلاس هم توضیحاتی ارائه کرد و گفت: علاوه بر بررسی مباحث مهم منطقه ای و بین المللی در کنار موضوعات علمی و تخصصی، در ارتباط با نامه بسیار مهم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به جوانان اروپا و امریکای شمالی و نقش موثر ان در حوزه بین الملل بحث و تبادل نظر صورت خواهد پذیرفت.

گفتنی است ولایتی ریاست این اجلاس را برعهده خواهد داشت.

   

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.