تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی؛

پرداخت وجه حاصل ازخرید تضمیمی گندم و تسریع در پرداخت حقوق بازنشستگان

سیاسی

تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، لزوم نظارت دقیق تر بر کیفیت و قیمت گذاری فیلم‌ها،‌ تسریع در پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان فرهنگی و توضیح در مورد علت تاخیر در پرداخت وجه حاصل از خرید تضمینی گندم به کشاورزان از جمله تذکرات کتبی امروز نمایندگان به مسئولان اجرایی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، محمد دهقان عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در پایان جلسه علنی امروز (سه شنبه) قرائت کرد که به شرح زیر است:

آریایی نژاد نماینده ملایر به وزیر علوم:‌ توضیح در مورد علت عدم پرداخت پاداش قهرمانی به یکی از ورزشکاران، به وزیر جهاد کشاورزی: توضیح در مورد علت تاخیر در پرداخت وجه حاصل از خرید تضمینی گندم به کشاورزان.

نیاز آذری نماینده بابل به وزیر جهاد کشاورزی:‌تسریع در رسیدگی به وضعیت نابسامان مرکز مرغ در حوزه انتخابیه ، به وزیر آموزش و پرورش : تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان.

علیپور نماینده قائم شهر به وزیر کشور: توضیح در مورد علت عزل مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری استان مازندران، به وزیر جهاد کشاورزی: توضیح در مورد علت بی توجهی اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری، به مشکلات کشاورزان.

مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: لزوم نظارت دقیق تر بر کیفیت و قیمت گذاری فیلم ها، پویانمایی ها و بازی های تولیدی در شرکت های پخش کننده این محصولات، به وزیر کار: ضرورت بهره گیری نامه رسانان از مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور با توجه به شرایط شغلی آن‌ها.

حسینی نماینده زابل به وزیر نیرو:‌توضیح علت ضعف مدیریتی در حوزه آب و فاضلاب روستایی استان سیستان و بلوچستان.

جباری نماینده بندر لنگه به وزیر کشور: توضیح در مورد علت عدم اجرای قانون تبدیل روستاهای بالای سه هزار و 500 نفر به شهر ، به وزیر راه و شهرسازی: توضیح علت عدم برگشت منابع حاصل از فروش از زمین در روستا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به خود روستا.

موسوی نماینده اهواز به وزیر نیرو:‌توضیح علت بی توجهی شرکت آبفای اهواز به وضعیت نابسامان فاضلاب در شهرستان های حوزه انتخابیه.

پشنگ نماینده خاش به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در مبارزه با آفات.

آصفری نماینده اراک به وزرای جهاد کشاورزی و کشور: تسریع در پرداخت خسارات ناشی از سرمازدگی سال گذشته به کشاورزان حوزه انتخابیه، به وزیر کشور: تسریع در تعیین تکلیف استخدام دهیاران در وزارت کشور، به وزیر آموزش و پرورش : تسریع در پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان فرهنگی سال 92 .

سبحانی فر نماینده سبزوار به وزیر راه و شهرسازی: علت لغو پروازهای فرودگاه بین‌المللی سبزوار و تسریع در برقراری پروازها.

منوچهری نماینده پاوه به وزیر کشور: جلوگیری از فعالیت فرمانداران، بخش داران و مسئولان پروازی که عدم سکونت آنان در حوزه استحفاظی مشکلات عدیده ای را فراهم آورده و باعث توهین آشکار به شخصیت اجتماعی مردم منطقه شده است.

چاردولی نماینده ملایر به وزیر آموزش و پرورش : توجه ویژه به افراد بازنشسته به ویژه بازنشستگان مورخ اول مهر سال جاری که متاسفانه شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی نمی شوند.

ناصری و حسینی نمایندگان بابل و قائم شهر به وزیر جهاد کشاورزی: اقدام لازم و عاجل در بررسی وضعیت مرغ حوزه انتخابیه.

قادری نماینده شیراز به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت قیمت گندم های خریداری شده از کشاورزان فارس، به وزیر بهداشت:‌اقدام جدی برای برخورد با ناقلان بیماری سالک در سطح شهرستان به خصوص بخش های جنوبی شهر شیراز

سلطانی صبور نماینده رزن به وزیر جهاد کشاورزی :‌تعویق وام های کشاورزی استان همدان و شهرستان رزن به دلیل سرمازدگی.

سلیمی ، قاضی پور و محجوب نمایندگان محلات،‌ارومیه و تهران به وزیر کار : احقاق حقوق از دست رفته کارمندانی که با بازنشستگی پیش از موعد علیرغم پرداخت مابه تفاوت توسط سازمان مربوطه ، حقوق آن‌ها اخیرا تقلیل یافته است.

انتهای پیام

کد N902586