فروزنده: ائتلاف صددرصدی اصول‌گرایان در انتخابات مجلس دهم رقم خواهد خورد

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت,جبهه متحد اصولگرایان,اصولگرایان

تسنیم نوشت:

لطف‌الله فروزنده قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ، درباره نتایج جلسات وحدت اصول‌گرایان اظهار داشت: وحدت اصول‌گرایان با جدیت توسط سه تشکل مؤتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری در حال دنبال شدن است و خوشبختانه چند اصل بین ما قطعی است.

وی ادامه داد: ما به دنبال وحدت ارزش‌ها و وحدت حداکثری هستیم تا همه نیروهای اصول‌گرا را در جبهه‌ای واحد سازماندهی کنیم و رویکرد ما نیز عبور از مصالح گروهی و شخصی است. آنچه برای ما مهم است، لیست واحدی است که اصول‌گرایان شایسته ارائه می‌کنند و خوشبختانه نگاه سهمیه‌بندی در این زمینه وجود ندارد و تأکید اصول‌گرایان بر نگاه ارزشی، توجه به گفتمان انقلاب اسلامی و پیشبرد دیدگاه‌ها و نظرات مقام معظم رهبری است.

قائم مقام جمعیت ایثارگران افزود: خوشبختانه سه تشکل اصول‌گرا هر جلسه نسبت به جلسه قبل یک گام به جلوتر می‌روند و کار به خوبی دنبال می‌شود.

فروزنده درباره لزوم وحدت اصول‌گرایان و خطر بازگشت مجلس ششم گفت: اگر اصول‌گرایان وحدت کنند، پدیده مبارکی است و حتماً موفق می‌شوند و اگر اختلاف کنند، امکان بازگشت چهره‌های مجلس ششم در مجلس آینده وجود دارد؛ البته مردم ما هوشیار هستند و اجازه تکرار مجلس ششم را نمی‌دهند؛ اما در عین حال ما وظیفه داریم که مسائل را برای مردم تبیین کنیم.

وی افزود: مردم حتماً باید بدانند که بصیرت و هوشیاری آنها می‌تواند از حرکتی که امروز استکبار جهانی و چهره‌های افراطی طراحی کرده اند که یک بار دیگر حادثه تلخ مجلس ششم را تکرار کنند، جلوگیری کند. البته اصول‌گرایان و عموم مردم نسبت به این موضوع وظیفه دارند و باید نهایت تلاش خود را بکنند که مجلسی توانمند، کارآمد و ارزشی تشکیل شود.

قائم مقام جمعیت ایثارگران گفت: اگر مجلس از اصول‌گرایان مدیر و مدبر، باخرد و باتقوا تشکیل شود، تأثیر بزرگی در کارآمدی کشور ایجاد خواهد شد و انشاءالله شاهد ائتلاف صددرصدی اصول‌گرایان در انتخابات مجلس دهم خواهیم بود.

215

 

 

کد N902479