در یک نشست خبری مطح شد

تشریح برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی

نشست خبری دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی با هدف تشریح برنامه یکساله این اتحادیه در زمینه بزرگداشت شهدای هفت تیر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حامد علامتی در این نشست خبری با اشاره به این‌که این اتحادیه بنا دارد در طول یک سال آینده برنامه‌های مختلفی برای بزرگداشت شهدای هفت تیر برگزار کند، گفت: آنچه موجب شد ما در این حوزه وارد شویم سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با شهدای هفت تیر بود.

وی در ادامه افزود: در آن دیدار رهبری نکاتی را درباره جایگاه شهدای هفت تیر فرمودند و ما بر خود وظیفه دانستیم که در حوزه دانش‌آموزی به این مسئله بپردازیم. ما از هم اکنون تا هفت تیر سال آینده برنامه‌های خود را در سه محور معرفی شهدای هفت تیر،‌معرفی دشمنان انقلاب اسلامی و همچنین اتحاد ملت ایران در برابر دشمنان اجرا خواهیم کرد.

علامتی همچنین گفت: اهداف برنامه ما تقویت روحیه شهادت و ایثارطلبی،‌ آمادگی در عرصه جنگ نرم، معرفی شهدا به دانش آموزان و شناسایی دشمنان انقلاب اسلامی است. البته شاید یکی از نتایج این برنامه‌ها هم این باشد که پیشنهاد دهیم در تألیف کتب درسی موضوع شهدای هفت تیر نیز گنجانده شود.

به گفته وی در آستانه هفت تیر سال 95 کمپینی نیز در حوزه دانش‌آموزی برای بزرگداشت شهدای هفتم تیر تشکیل خواهد شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی دیدار با خانواده‌های شهدای هفت تیر، حضور در مزار شهدای هفت تیر، برگزاری یادواره شهدای هفت تیر در 40 شهرستان، ارائه درسنامه تشکیلاتی ویژه مسئولان انجمنی مدارس، ارائه درسنامه بر اساس تعالیم شهید بهشتی، معرفی و توزیع نمایه کتاب‌هایی که در تبیین شخصیت شهید بهشتی نگاشته شده، معرفی و توزیع نمایه‌ای از آثار شهید بهشتی و چاپ و توزیع کتاب "عاشورا، اوج یک قیام" ویژه هیأت‌های دانش آموزی انصارالمهدی را از برنامه‌های یکساله این اتحادیه دانست.

وی در پایان افزود: برگزاری 3 هزار غرفه در نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در دهه فجر امسال برای معرفی شهدای هفت تیر، انتشار یک پرونده ویژه برای این شهدا، برگزاری سلسله نشست‌های جریان شناسی منافقین، معرفی سیاهه استکبار جهانی، برگزاری هفته حقوق بشر آمریکایی و برگزاری نشست‌های دشمن شناسی و استکبار ستیزی نیز بخشی دیگر از برنامه‌های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی تا روز هفت تیر سال 95 است.

انتهای پیام

کد N902316