اسدالله بادامچیان: تحقق وحدت اصولگرایان بامحور جامعتین/درجهت همگرایی سهم‌خواهی نکنیم

اسدالله بادامچیان,فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت,جبهه متحد اصولگرایان,اصولگرایان

مهر نوشت:

 اسدالله بادامچیان نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر ضرورت وحدت و اتئلاف اصولگرایان در انتخابات آینده اظهار داشت: شرایط انتخابات آینده با انتخابات های گذشته متفاوت است و امروز همه جریان ها و تشکل های اصولگرایی ضرورت وحدت را حس و درک کرده و بر آن تاکید دارند.

وی افزود:در این دوره از انتخابات هم کشور با مساله رویارویی نظام جمهوری اسلامی در سطح منطقه‌ای با استکبار و پدید آمدن گروه‌های تروریستی روبرو هستیم و شرایط خاص خودمان را داریم. مساله مذاکرات شرایط خاصی را به وجود اورده است.

بادامچیان تصریح کرد:در این موقعیت حساس اصولگرایان باید به وظیفه و تکلیف خود عمل کنند تا امروز تا انقلاب اسلامی در این پیچ تاریخی به سمت تکامل نظام حرکت کند و از اینها مهمتر باید مشکلات کشور را حل کنیم چراکه کشور به یک فضای همدلی در داخل نیاز دارد.

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان داشت: ما با تحقق همگرایی در جریان اصولگرایی وارد رقابت‌های درونی با خود نخواهیم شد و خوشبختانه جلسات خوبی برای همگرایی اصولگرایان تشکیل شده است. ما ائتلاف و وحدت زیر چتر جامعتین را قبول داریم و مطمئنیم با محوریت جامعتین به وحدت خواهیم رسید.

مسئول کمیته استانهای شورای همگرایی اصولگرایان تاکید کرد: مجموعه اصولگرایان به دنبال همگرایی هستند و در استانها می بینیم این ضرورت بیشتر نیز درک شده است.

وی افزود: عده‌ای برای عدم همگرایی اصولگرایان در بیرون تئوری‌سازی می‌کنند اما تلاش‌های آنها به ثمر نخواهد نشست زیرا وحدت و همگرایی ضرورت است و ما راهی جز وحدت نداریم.

بادامچیان با اشاره به جلسه سه جانبه موتلفه، پایداری و ایثارگران گفت:‌ ما در این جلسات به این نتیجه رسیدیم که باید افراد اصولگرای مفیدی به مجلس بروند تا مشکلات مردم را حل کنند. تصمیم ما بر این است که به جای دعواهای سیاسی به دنبال حل مشکلات اصلی مردم باشیم. ما برای حل این مشکلات مردم به چهره های صادق و لایق نیازمندیم که مقتدر و نه زورگوباشند.

وی افزود: اصولگرایان بدون هرگونه سهم خواهی با هم وحدت کنند. همه جریان های اصولگرا در اصول یکی هستندو اصول را قبول دارند و خوشبختانه مشترکات بسیار زیادی میان احزاب و جریان های اصولگرایی وجود دارد و انشاء الله در انتخابات آینده به فهرست مشترک خواهیم رسید.

27215

کد N902099